לגדול מזה ודי- ההרצאה

מה מאפשר לנו להוביל שינויים חיוביים בחיינו ובחיי היקרים לנו מכל?

מדוע עבודה עצמית דרך הראש ושינוי הרגלים אינם עובדים לאורך זמן?

ואיך החיבור לרגש יכול לאפשר לנו להבין את עצמנו טוב יותר ובהתאם לכך גם את האחרים, להגשים את רצונות הלב שלנו, לייצר יחסים של קירבה ואנושיות ולחיות חיים מלאים יותר?

Reut

צילום: שירלי רוזנס

מלמדים אותנו שאם נתמיד- נצליח, שהכל בראש, שמחשבות יוצרות מציאות, אבל אף אחד לא מדבר אתנו על הרגשות שלנו, והרגשות הם אלו שבאופן לא מודע צובעים רוב מציאות חיינו. בהרצאה מרגשת, סוחפת ומרתקת רעות רסלר מאפשרת דרך מסע חייה להבין את גודל חשיבות ההכרות עם העולם הרגשי וקבלתו על מנת שנצליח להוביל את עצמנו ואת האהובים שלנו בדרך טובה ומטיבה יותר בתהליך החיים. 

רעות היא מטפלת רגשית מוסמכת ומנחה פסיכודרמה, עובדת עם בני נוער ומבוגרים, יזמית ומייסדת את קהילת "גדולה"- מעגלים ומוצרים להתפתחות והגשמה לנשים, פעילה חברתית נשואה לעמית ואמא ל -3, תושבת עין הבשור שבנגב המערבי. 

מוזמנות באהבה להשקה של ההרצאה ב 26/8/22, יום שישי 09:30-12:30 בבית ציוני אמריקה בתל אביב, אירוע ההשקה יכלול גם מעגלי שיתוף ושיח בהנחיית צוות מנחות "גדולה" ואנרגיה גבוהה של אהבה 🙂 

קבוצת נשים עם רקע עצים ירוקים צוחקות מכל הלב

צילום: איריס חשביה

אם אתן מעוניינות בבוקר מיוחד לעצמכן, להתמלא באמונה והשראה, לקבל כלים וליהנות מחברותא משובחת מוזמנות להקדים ולהירשם להשקה ולאירוע החגיגי. עלות כרטיס למקדימות להירשם עד ה 14/7/22 הוא רק 88 ש"ח במקום 110 ש"ח. 

להרשמה שלחי הודעה עם שמך המלא+כתובת מייל לרעות ב 054-2267220 + תשלום בפייבוקס בקישור הזה: htpp.page.link/RBGjWetUNxW28Uvg7 tps://payboxa  או ביט לאותו המספר. 

 

*ההרצאה מתאימה להורים, צוותי חינוך, טיפול והדרכה, בני הגיל השלישי, בני נוער ועוד

לפרטים נוספים והזמנת ההרצאה לארגונים וחוגי בית צרו קשר ב 054-2267220 

 
דילוג לתוכן