תשובות על שאלות נפוצות

מה אני בעצם מקבלת בגדולה?
תהליך התפתחות עמוק, משמעותי ומשנה חיים לטובה באמצעות קבוצה אינטימית והנחיה מוקפדת ומקצועית. מטרת התהליך יקבע על ידך ובהנחיית המנחה שלך במועד הצטרפותך לקבוצה.
מדוע כדאי להצטרף לשנה?
כדי שתוכלי להנות מתהליך משמעותי שיאפשר לך להגשים רצונות וחלומות עם קבוצות נשים קבועה. כשאת מחויבות לעצמך- להרגשתך הטובה ולקבוצה- תוצאות התהליך משמעותיות הרבה יותר.
האם אפשר לבוא למפגש הכרות נוסף?
ניתן להגיע למפגש הכרות אחד במחיר מוזל ובתיאום עם המנחה, כל מפגש התנסות נוסף במידה ויתאפשר- יהיה במחיר מלא.
ואם יש נשים שאני מכירה בקבוצה?
יש מי שמעדיפה להכיר חברה בקבוצה ויש מי שמעדיפה לגדול בחברת נשים זרות, זה מאוד אישי ותלוי בך. אפשר לשוחח על הנושא עם מנחת הקבוצה שאת מעוניינת להגיע אליה כדי שתוכלי להחליט את ההחלטה שנכונה עבורך.
האם אפשר להצטרף במשך כל השנה?
ניתן להגיע להצטרף לקבוצה כל עוד היא פתוחה לקלוט חברות חדשות ועל פי החלטת המנחה
האם המפגשים לא רוחניים מידי?
גדולה היא רשת קבוצות התפתחות שמטרתה העלאת רמת החיים של כל חברה וחברה בה, יש בקבוצות נגיעה מעשית, תודעתית, רגשית ורוחנית.
האם אלו קבוצות טיפוליות?
לא. קבוצות גדולה הן קבוצות התפתחות ומיועדות לנשים מודעות ובריאות בנפשן שמעוניינות לגדול, להתפתח ולממש את עצמן.
מה ההכשרה של המנחות?
מנחות גדולה הן נשות מקצוע מוסמכות מתחום הטיפול, האימון או ההנחיה. בנוסף הן עוברות תהליך הכשרה של 12 מפגשים מרוכזים + המשך תהליך הדרכה, הפריה ולמידה קבוע כל עוד הן מנחות בגדולה.
אפשר הנחה?
לא ניתן לקבל הנחה כן ניתן לקבל מילגה על סך 60% מדמי החברות במידת הצורך ואפשר לשלם בתשלומים לבקשת מילגה נא לכתוב בפירוט וכנות ישירות לרעות במייל rayshlomi@gmail.com
מה קורה אם התחייבתי ואז אני רוצה לפרוש?
ניתן לפרוש ולהזדכות על החלק שאותו לא מימשת בתוספת דמי ביטול של עד 10% עד המפגש השישי למעט מקרים מיוחדים כמו מצב בריאותי או כוח עליון.
האם אני יכולה לקבל החזר על מפגשים שלא מימשתי?
לא ניתן לקבל החזר כספי על מפגשים שלא מימשת במהלך החברות בקבוצה. במידה והחלטת לפרוש מהקבוצה תוכלי לקבל החזר על ההפרש שלא מימשת או תממשי.
יש לך שאלות שלא צוינו פה?
מוזמנת לפנות באופן ישיר למנחת הקבוצה שאליה את מעוניינת להגיע. לחצי עליי כדי לראות את מגוון הקבוצות, המנחות ומספרי הטלפון שלהן. או לשלוח מייל ישיר לרעות- מיסדת הרשת  rayshlomi@gmail.com

לפרטים נוספים מוזמנת להשאיר הודעה ואשתדל לחזור אלייך בהקדם

 

אנא הזן הודעה.
דילוג לתוכן