תמרה מימוני

סיפור חיי הוא מסע. חיפוש אחרי שורשים, שייכות, אמת, וחיבור.

 

נולדתי בארץ רחוקה, מעבר לימים…קנדה הירוקה והשופעת, ארץ עשירה עם אין ספור אגמים צלולים והרים מרשימים. זיכרונות ילדותי מלאים בתמונות של משחקים בשלג, סקי וגלישה על הקרח, קיצים של קמפינג בטבע בין דובים ודייג.

התגלגלתי לעולם כבת יחידה בין ארבעה אחים. נולדנו להורים עם תודעה של מהגרים.  ללא משפחה מורחבת בקרבנו, גדלנו כיהודים ללא מסורת ברורה, בארץ חדשה וגם זרה. מתח בזוגיות של הורי. חולי נפשי.

 

מבחוץ נראיתי נערה עליזה וחברתית, מבפנים הייתי תלושה, בודדה ומנותקת. 

 

בגיל 17 הלכתי מארצי, ממולדתי ומבית אבי…  ועליתי בהתרגשות ובכוח עצמי לארץ ישראל. עליתי על מסע גילויים ברכבת הרים של החיים.

 

אני גאה בעוד כמה וכמה בחירות משמעותיות ונועזות שעשיתי בדרכי המטוטלת, ביניהם: נישואין לאדם מרקע שונה מאוד ממני, להביא ילדים לעולם, לאמץ ילדי אומנה לחיק משפחתנו, לבחור שוב בזוגיות עם בעלי… ללכת באורך חיים של תשובה. ולאחרונה בגיל 49, (שנת היובל שלי) עשיתי הסבה מקצועית ממנהלת בית ספר למטפלת רגשית (פסיכודרמה) עם עסק עצמאי.

 

אני מייחסת  את האושר בחיי, הבריאות הנפשית והגופנית שלי, לתהליך התפתחות אישית ומודעות רוחנית שחוויתי.  נפשי נחרשה דרך בלבול, דיכאון, זעם, תקיעות ובדידות. נולדתי מחדש עם שלוות נפש, יישוב הדעת ושמחה בלב. 

כעת, אשמה, כעס, קנאה, תסכול והרצה אינם מנהלים את חיי. אני לומדת הערכה, הכלה, חמלה, ו… אהבה. 

 

מעגלי נשים:

והנה המרגלית, התגלית – אחיותיי, sisters: כאשר אנחנו  מתאספות יחד לחלוק את ניסיונותנו להקשיב לרגשותנו, לשתף  את תובנותנו אחת עם השנייה, אנחנו תומכות ומקלות על תהליך כבישה. מגלות יחד לב טהור. יחד אפשר להמתיק דינים. מעגלי נשים קסומות מאפשרים לנו לרקוד את נבוכי נפשינו.

אני מנחה מתוך אמונה, אני מזמינה אותך מתוך אהבה.

 

תמרה מימוני

053-335-4470

צלמה: אניה רוז Anya Roz

דילוג לתוכן