מעגלי "גדולה" נוסדו עבור נשים שמעוניינות לעבור תהליך התפתחות וגדילה מבפנים על מנת לעלות את רמת החיים שלהן, לשפר את יחסיהן עם עצמן ועם קרוביהן, להעצים את יכולתן לבחור בטוב עבור עצמן ועבור האחרים בכל תחומי החיים ולהגשים את משאלות ליבן הטובות- הגלויות והכמוסות. 

 

המפגשים של גדולה בנויים משני חלקים:

* שיתוף והקשבה

* עבודה עצמית וקבוצתית שמטרתה העלאת המודעות וקבלה או חיזוק של תובנות מקדמות

המפגשים והקבוצות מונחים על ידי מטפלות או מאמנות עם לב רחב ואוהב, בעלות יכולת הכלה רגשית גבוהה והנעה לפעולה.

בכל מעגל של גדולה יש בדרך כלל 6 עד 8 חברות בלבד על מנת שכל חברה תקבל תשומת לב איכותית ואישית.

נשים מגיעות לגדולה בכל שלב בחייהן בו הן רוצות לעצור, להתבונן, לגדול ולהיות מאושרות יותר. הן מגיעות כשהן מרגישות רצון וצורך בשינוי בחייהן, רצון בהתפתחות ולמידה ורצון לשתף ולהכיר נשים נוספות אשר נמצאות במסע חיים דומה לשלהן, לקבל הקשבה, הכלה והכוונה שמגיעה בזכות מהות המפגש ומתקבלת מתוך ההתבוננות הפנימית והשיתוף האותנטי המתאפשר במפגשים שמונחים בהקשבה ובתשומת לב לכל משתתפת ומשתתפת.

קבוצות גדולה מעניקות מענה לנשים שצריכות וזקוקות להתכנסות נשית איכותית על בסיס קבוע ובעצם מהוות סוג של תחליף לשבט הנשי הקדום. יש עצמה מיוחדת לשיתוף אותנטי, עמוק וכנה בקבוצת נשים שאינן מכירות זו את זו, יש עצמה ייחודית לקבוצה שמתכנסת לשם השיתוף, ההכלה והצמיחה מבפנים.

מבנה המפגשים והקבוצות:

כל מפגש מתחיל בחימום הכולל תנועה ונשימה בהקשבה ובליווי מוסיקה החימום הוא כעין מעבר בין חול לקודש התכנסות הקבוצה ומחזק את החיבור הפנימי ואת תחושת השלווה והרוגע.

סבב שיתוף והקשבה על מה מעסיק אותי כרגע ואיך אני מרגישה. מטרתו שחרור, העצמת החיבור הפנימי, החיבור הקבוצתי והעלאת המודעות האישית של כל חברה לעצמה.

תרגיל סדנאתי בנושא משתנה על פי בחירת המנחה ומתוך סל הנושאים הבא:

הגשמה, חיבורים, שפע, הילדה שבי, הקשבה, קבלה, זוגיות, פרידה, תשוקה, נשיות, נוכחות, פתיחות, תקשורת, יחסים, תנועה, חמלה, רכות, שורשים, אמונה, קירבה, יצירה, הורות, שלווה, שמחה ועוד

פרידה בסבב שיתוף קצר- מה אני לוקחת מפה היום לחיי.

להצטרף לגדולה:

המשמעות של ההצטרפות לגדולה היא להיות חלק מקהילה ושבט אינטימי בו תעברי תהליך התפתחות וגדילה מבפנים שמטרתו העצמת הטוב בחיים. בתחילת השנה כל חברה תגדיר לעצמה וביחד עם כל חברות הקבוצה מה חשוב לה להגשים השנה בזכות הצטרפותה לקבוצה וביחד נתקדם צעד אחרי צעד ובהקשבה לעבר ההגשמה.

מנחות גדולה מחזור 1 (1)

המנחות:

נשות מקצוע מתחום הטיפול והאימון שמתחברות למהות ההתכנסות הנשית, מרגישות ומבינות את חשיבות ההתכנסות עבור בריאותן הרגשית והפיזית של עצמן ושל כל הנשים כולן.עם יכולת הכלה רגשית והנחיית קבוצות בהקשבה ועם חיבור לאינטואיציה.

מיקום המפגשים:

בבתי חברות גדולה, כל מפגש מתארח אצל חברת קבוצה אחרת או אצל חברה קבועה, בהתאם למה שנקבע בקבוצה בהנחיית המנחה.

עונת הקבוצות של גדולה:
הקבוצות של גדולה נפתחות בספטמבר כל שנה ויוצאות לחופש באוגוסט

הרשמי כאן ומנחה של גדולה באיזור מגורייך תיצור איתך קשר בקרוב:

   

  אנא הרגישי נוח לפנות אלינו בכל שאלה, תהיה, ברור או בקשה. אנחנו פה עבורך. 

   

  שלך,

  רעות רסלר, מייסדת תנועת גדולה, מלווה נשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים, מטפלת בפסיכודרמה. rayshlomi@gmail.com

  צוות מנחות גדולה, תש"פ: אילנה בכר, דליה חכמון ואנט אשר. 

  דילוג לתוכן