קבוצות גדולה – ישן

בספטמבר-אוקטובר 2017 יפתחו קבוצות "גדולה" ברחבי הארץ לנשים שמעוניינות לעבור תהליך התפתחות וגדילה מבפנים כדי להעלות את רמת החיים שלהן, לשפר את יחסיהן עם עצמן ועם קרוביהן, להגשים ולממש את עצמן ולהגשים מטרות וחלומות. 

המפגשים של גדולה בנויים משני חלקים:

1. שיתוף והקשבה

2.  עבודה עצמית וקבוצתית שמטרתה העלאת המודעות וקבלה או חיזוק של תובנות מקדמות

המפגשים והקבוצות מונחים על ידי מטפלות או מאמנות עם לב רחב ואוהב, בעלות יכולת הכלה רגשית גבוהה והנעה לפעולה.

בכל קבוצה של גדולה יש 6 עד 14 חברות בלבד על מנת שכל חברה תקבל תשומת לב איכותית ואישית.

מנחות גדולה מחזור ראשון- יולי 2017

נשים מגיעות לגדולה בכל שלב בחייהן בו הן רוצות לעצור, להתבונן, לגדול ולהיות מאושרות יותר. הן מגיעות כשהן מרגישות רצון וצורך בשינוי בחייהן, רצון בהתפתחות ולמידה ורצון לשתף ולהכיר נשים נוספות אשר נמצאות במסע חיים דומה לשלהן, לקבל הקשבה, הכלה והכוונה שמגיעה בזכות מהות המפגש ומתקבלת מתוך ההתבוננות הפנימית והשיתוף האותנטי המתאפשר במפגשים שמונחים בהקשבה ובתשומת לב לכל משתתפת ומשתתפת.

קבוצות גדולה מעניקות מענה לנשים שצריכות וזקוקות להתכנסות נשית איכותית על בסיס קבוע ובעצם מהוות סוג של תחליף לשבט הנשי הקדום. יש עצמה מיוחדת לשיתוף אותנטי, עמוק וכנה בקבוצת נשים שאינן מכירות זו את זו, יש עצמה ייחודית לקבוצה שמתכנסת לשם השיתוף, ההכלה והצמיחה מבפנים.

מבנה המפגשים והקבוצות:

כל מפגש מתחיל בחימום הכולל תנועה ונשימה בהקשבה ובליווי מוסיקה החימום הוא כעין מעבר בין חול לקודש התכנסות הקבוצה ומחזק את החיבור הפנימי ואת תחושת השלווה והרוגע.

סבב שיתוף והקשבה על מה מעסיק אותי כרגע ואיך אני מרגישה. מטרתו שחרור, העצמת החיבור הפנימי, החיבור הקבוצתי והעלאת המודעות האישית של כל חברה לעצמה.

תרגיל סדנאתי על פי הנושאים הבאים ובהתאם לכלים ולעולם התוכן של כל מנחת קבוצה:

הגשמה, חיבורים, שפע, הילדה שבי, הקשבה, קבלה, זוגיות, פרידה, תשוקה, נשיות. 

פרידה בסבב שיתוף קצר- מה אני לוקחת מפה היום לחיי.

להצטרף לגדולה:

המשמעות של ההצטרפות לגדולה היא להיות חלק מקהילה ושבט אינטימי בו תעברי תהליך התפתחות וגדילה מבפנים שמטרתו העצמת הטוב בחיים. בתחילת השנה כל חברה תגדיר לעצמה וביחד עם כל חברות הקבוצה מה חשוב לה להגשים השנה בזכות הצטרפותה לקבוצה וביחד נתקדם צעד אחרי צעד לעבר הגשמה מלאה. החברות כוללת מפגש חודשי אחד+ חברות בקבוצת פייסבוק פרטית שמיועדת רק לחברות גדולה בה ניתן לקבל הקשבה, תמיכה והכוונה במשך כל החודש מחברות ומנחות.

רעות שלומי רסלר

המנחות:

נשות מקצוע מתחום הטיפול והאימון שמתחברות למהות ההתכנסות הנשית, מרגישות ומבינות את חשיבות ההתכנסות עבור בריאותן הרגשית והפיזית של עצמן ושל כל הנשים כולן.עם יכולת הכלה רגשית והנחיית קבוצות בהקשבה ועם חיבור לאינטואיציה. מנחות גדולה עוברות תהליך הכשרה קצר של 10 שבועות 3 פעמים בשנה במסגרת קבוצתית, מובילות ומנחות קבוצת גדולה באזור מגוריהן למשך שנה ויותר.

מיקום המפגשים:

בבתי חברות גדולה, כל מפגש מתארח אצל חברת קבוצה אחרת או אצל חברה קבועה, בהתאם למה שנקבע בקבוצה בהנחיית המנחה.

עונת הקבוצות של גדולה:
הקבוצות של גדולה נפתחות בספטמבר כל שנה ויוצאות לחופש באוגוסט
לחצי עליי כדי להתעדכן במבחר הקבוצות ברחבי הארץ ובמפגשים הקרובים

אנא הרגישי נוח לפנות אלינו בכל שאלה, תהיה, ברור או בקשה. אנחנו פה עבורך. 

 

שלך,

רעות רסלר, יוצרת תנועת גדולה, מלווה נשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים, מטפלת בפסיכודרמה. rayshlomi@gmail.com

וצוות מנחות גדולה, 2017: רחלי כספי, אירן תירוש, אילנה בכר, אפרת דרי, סוזאן אור גיטרמן, קרן אליעזר, נוי שגב, דליה חכמון, אנט אשר ואורית לואיס. 

דילוג לתוכן