פסיכודרמה

 

פסיכו- נפש דרמה – פעולה

באמצעות הפסיכודרמה ניתן לפעול ולשחק את מה שמעסיק אותנו ומטריד אותנו, הפעולה מאפשרת ספונטניות ויצירתיות חשיבתית ואנרגטית, אמונות מגבילות משתחררות וחדשות מטיבות יותר, מוטמעות. באמצעות הפסיכודרמה נוצרות קהילות וחיבורי אמת בין חברות הקבוצה.

קבוצות גדולה נוצרו בהשראת הפסיכודרמה, ומידי פעם אנו משתמשות בכלים פסיכודרמטיים בהנחיית הקבוצות של גדולה

מה שמאפשר לנו ללמוד את עצמנו דרכה, לגלות פחדים שמנהלים אותנו בחיי היום יום ולהתמודד איתם בדרך חדשה ומצמיחה.

בנוסף, אני כמנחה ומטפלת בפסיכודרמה פותחת מידי פעם קבוצות פסיכודרמה לנשים בצמיחה

לברור על מפגש התנסות והקבוצה הקרובה שנפתחת צרי איתי קשר: rayshlomi@gmail.com  054-2267220

צפי בסרטון קצר בו אני מדגימה תרגיל פסיכודרמה מעלה מודעות ומרפא:

חוויות של משתתפות בתהליכים קודמים:

12924471_1094160367292480_3923878258667531161_n

"תודה לך על רגע מכונן בתרגיל פסיכודרמה שבו נפלה הבנה עמוקה פנימית אצלי לגבי דיאלוג פנימי שהחליש אותי הרבה מאוד זמן ואת יודעת מה ? היום הוא כבר לא קיים."
חיה צליק

"עשיתי אתך דרך קסומה ונפלאה שהוציאה ממני את העוצמות שבי, הכוחות שלי, את המדהימה שבי. פתחת בתוכי רבדים שחששתי לפתוח, בזכותך זה היה קל".
קרן אור איזראלוב

"פסיכודרמה זה כלי מופלא. מאפשר למי שמתמסר לתהליך לעקוף את החסימות של המחשבה ולהכנס פנימה, למקום שיודע באמת. בזכות הפסיכודרמה שעברתי איתך נולדו סדנאות יוגה ומחול שלי. הפסיכודרמה עזרה לי להבין מה הרצון העמוק שלי וגם לראות את הדרך למימוש הרצון. מעבר לתועלת הישירה, זה מרתק ומלמד לצפות ולהשתתף בסשנים של אחרות. ההנחיה שלך נעימה פתוחה וזורמת ופשוט תענוג."
אנט אשר

"בסדנה הזו היית כל כך נוכחת , אמרת את דברייך ואיפשרת לנו לומר את דברינו ללא חשש, ללא הסתגויות, באותנטיות, התאמת לקצב כל כך והצלחת "להדביק" בהתלהבות הבמה. המרווח נוצר וקבוצה התגבשה, היה עמוק והיה קליל גם יחד, היה נוגע ובעיקר מעורר געגוע….
אפשר היה להמשיך שנה….כיף גדול לחוות איתך, באנרגיות שלך ובשמחת החיים. שהם כאן ועכשיו…..תרתי משמע. חיבוק ענק."
רחלי כספי

"זה כמו קסם, ששמעתי על הסדנה הזו ידעתי שאני רוצה להיות בה, אבל לא ידעתי מה אני אחווה בה.. הגעתי אליה אחרי שסיימתי ללמוד שני קורסים שמאוד רציתי. אבל העסק שלי לא כל כך התניע. שום דבר לא זז. לא ידעתי כל כך מה אני הולכת לעבור ומשבוע לשבוע העיניינים התחילו לזוז.. פגישות תוכננו ויצאו אל הפועל. קיבלתי בטחון במה ומי שאני ובלי יותר מדי חפירות אל תוך עצמי עם המון רגישות של המשתתפות ושל רעות (תודה) היו שם הכלה ועדינות ושום דבר לא היה חובה, הבחירה היתה בידינו. העסק שלי התניע אני זזה, תכף עפה;-)"
רוני פלך

"חשבתי שעשיתי כבר מספיק עבודת עומק על כל החלקים הקשים, מורכבים וטראומטיים בחיי. היום עבדתי בקבוצת הפסיכודרמה המופלאה על נושא חשוב. זה כלי מדהים שלא כל אחד מתחבר אליו אולי בגלל השם המורכב שלו. אני סקרנית מטבעי אז פתחתי את הבית והלב למנחה רעות שלומי רסלר מקצועית והמנוסה, אני מרגישה שזכיתי לשחרר עוד פחד ומחסום מחיי. תודה לבנות המופלאות ששיחקו אותה תרתי משמע. "
לילך ארזי קיטנר
שלך
רעות שלומי רסלר
Ba מדעי ההתנהגות
מטפלת מוסמכת בהבעה ויצירה מטעם סמינר הקיבוצים

054-2267220

השאר תגובה

דילוג לתוכן