פסטיבל גדולה במדבר

להתחבר לאדמה, לשמיים, לאהבה, לאינסוף האפשרי עבורך בעולם הזה מתוך החיבור לעצמך

להקשיב לשקט וגם לרעש, להרפות…ולאפשר למה שמגיע פשוט להיות,

להיות חלק משבט נשי חם ועוטף שיש בו מקום לכל כולך, כפי שאת בכל רגע נתון,

להגיע לתובנות ולהעצים את היכולת שלך לפעול מתוך ההקשבה לעצמך, לבטא את רצונותייך, את כאבך ושמחתך.

תני לעצמך יומיים של הטענה משובחת באמצעות ניתוק מחיי היום יום שלך והעצמת החיבור לעצמך-

ביחד איתנו. 

פסטיבל גדולה במדבר הוא פסטיבל בוטיק שמיועד ל 20-25 נשים בלבד שמעוניינות לעבור תהליך אינטימי, מחבק, משמעותי ומהנה של יומיים 

11/5-12/5, סוכה במדבר (ליד מצפה רמון) 

  • לרכישת כרטיסים גלגלי לסוף העמוד

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נשים שהשתתפו בפסטיבלי גדולה בעבר שיתפו שמעבר לתחושת ההנאה והכייף הגדול בפסטיבל עצמו הן גם נהנו משינויים מרגשים בעקבותיו בחייהן- שינוי לטובה בזוגיות, בקריירה עם עצמן. 

"פסטיבל נפלא מלא ברגעים קסומים בתכנים משובחים במפגשים מרגשים עם נשים מיוחדות .תודה גדולה על השפע הזה " סיגל ליבנה

היה פשוט כיף!!רעות יקרה, רוצה להודות לך על המרחב המופלא שיצרת, מרחב מאפשר ומעצים, עם נשים מופלאות, במקום קסום שהיה בו הכל: מזון לגוף ומזון לנפש, סדנאות עוצמתיות, חיבורים והיכרויות, אויר לנשמה, מוזיקה ושמחה וגם… הבנה שהכל אפשרי. והנוסחה לכך- הפשטות, הענווה והעשייה מהלב עם כל הלב באהבה גדולה" נירית דבח

"פגשתי נשים קסומות..חלקן הסתתרו עד היום מאחורי דפי הפייסבוק וסוף-סוף קרמו "עור וגידים" ופנים מחייכות וחמות.. 
האוירה היתה נעימה,נינוחה,מקרבת,מרחיבה את הלב. 
מדהים איזה כח יש לנשים….תודה לך רעות על שאת יודעת לחבר בין כולנו,להעצים אותנו ולהוציא מאיתנו את המיטב.. ותודה שהעזת לרקוד לך לבדך על הבוקר כאילו אף אחד לא רואה  ולסחוף אותנו איתך…" בת אל משה ויואנטי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סוכת צוות מנחות הפסטיבל- בה יתקיימו חלק מסדנאות הפסטיבל:

תוכניה:

יום שישי 11/5

11:00 הגעה לסוכה במדבר, התמקמות קפה ועוגיות

12:00 מעגל פתיחה מוסיקלי

12:40 ארוחת צהריים קלה

13:30 התפתחות מראשית תוך כדי תנועה ומגע/ אילנה בכר, אשת הרגש והרגישות, אמא, בת זוג, מנחה סדנאות, מדריכת הורים, מלווה התפתחותית ומנחה גדולה רחובות- קבוצת התפתחות לנשים. 

באמצעות הקשבה עמוקה, דימיון, מגע ותנועה נתחבר למה שהרגשת מראשית בריאתך ומשם נתחבר למה שאת מרגישה וחווה היום כאישה. החיים דינמיים, החיבור לעצמנו מאפשר בחירה אמיתית ונכונה בכל רגע נתון, בחירה שמאפשרת לנו את המקום שאנו ראויות לו כנשים, המקום להיות אהובה בדיוק כפי שאנחנו כרגע. 

 

16:30 לימודי ימימה, חשיבה הכרתית/ דליה חכמון, אשת התודעה והחיבור למקור, מטפלת גוף נפש באמצעות קינסיולוגיה, מנחה גדולה גדרה-קבוצת התפתחות לנשים

באמצעות לימודי ימימה חיי השתנו לטובה- דפוס התקשורת עם בני משפחתי עברה מחיכוכים וטענות לצחוק, הכלה והעצמה, השינוי בחשיבה ובהתנהגות שלי השפיע על כל תחומי חיי לטובה, מבחינתי יצאתי מעבדות של קורבנות לחירות של מנהיגה לכן אני נרגשת להזמין אתכן לשעתיים של לימוד קסום ומרגש של הטקסטים והחשיבה ההכרתית בשיטת ימימה אביטל זצ"ל.

19:30 ארוחת ערב

20:30 לשחרר את הפולניה הפנימית/ הילה לוינסון, מטפלת במגע בגוף וברגש. פולניה בנשמה. פוגשת נשמות פולניות אחיות בקליניקה ובסדנאות, ועוברת איתן יחד בכל פעם מחדש תהליך של הקלה ושחרור מהצורך לשבת לבד בחושך.

אמרו לך פעם "תפסיקי להיות כזו פולניה"? אמרת את זה לעצמך? בסדנא לשחרור הפולניה הפנימית, נעבור תהליך שבו נבין מיהי הפולניה הזו עבורנו, אילו חלקים בנו היא מייצגת ואיך היא הגיעה לתוכנו.
נבדוק אילו מהתכונות שלה משרתות אותנו ונאמץ אותן כחלק מהוויתנו בשמחה. נביט בתכונות שלא משרתות אותנו בחמלה במקום בגינוי, ונשחרר אותן מאיתנו. 
בתהליך הדרגתי, שמשלב הומור, תנועה, משחק ומגע נשחרר ונשתחרר מהפולניה שבנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

יום שבת 12/5

07:30 מדיטציה במדבר/ אנט אשר, אשת השלווה, התנועה והרוח, מורה ליוגה, מטפלת בהתמקדות, יוצרת סדנאות יוגה ומחול, מנחה גדולה נס ציונה- קבוצת התפתחות לנשים. 

08:30 ארוחת בוקר

09:15 ריקוד ארבעת היסודות באמצעות יוגה ומחול/ אנט אשר, אשת השלווה, התנועה והרוח, מורה ליוגה, מטפלת בהתמקדות, יוצרת סדנאות יוגה ומחול, מנחה גדולה נס ציונה- קבוצת התפתחות לנשים. 

4 היסודות של הטבע: אדמה, מים, אש ואויר מרכיבים את העולם סביבנו ונמצאים גם בתוכנו, בסדנא נלמד את המאפיינים הפיזיים, הנפשיים והרוחניים של כל יסוד, נזהה את היסוד הדומיננטי שלנו, ונחקור אותו באמצעות יוגה וריקוד חופשי, באמצעות תנועה נהיה יציבות כהר, נזרום כמים, נקפץ ונשמח כאש ונהיה קלילות כאויר. העבודה עם היסודות מעניקה לנו זוית ראיה חדשה של עצמנו, מאירה את העוצמות שלנו, ומאפשרת לנו להעיר יסודות אחרים, חלשים יותר, ולהינות מהמתנות שלהם. בסופו של תהליך נחוש מאוזנות יותר, מחוברות לעוצמות שלנו ולבריאה.

11:30 להתבונן ולמצוא את החזון שלך/ רחלי כספי, אשת חזון עשייה וביצוע, אמא, בת זוג ואישה של נתינה ואהבה, מאמנת אישית וקבוצתית, מאמנת הורים, מנחה גדולה גדרה- קבוצת התפתחות לנשים. 

מוזמנת ליצור את מציאות חייך ואת תמונת העתיד המטיבית עבורך, ליצור חזון אישי לתחומי החיים השונים: המשפחה, הקריירה, הבריאות והתזונה, המצב הכלכלי, החברתי, ההתפתחות האישית, הבילויים, החופשות או העסקי, על כל מה שחשבת, חלמת, רצית וטרם מימשת. את תבני בעצמך ולעצמך תמונה עתידית לחיים מתוך בחירה, מימוש חלומות ורצונות המשתוקקים להגיע לביטוי. נכתוב את החזון באמצעות כלים אימוניים אישיים מתוך עולם התוכן המקצועי שלי וניסיון חיי. תצאי מהסדנה עם חזון אישי בו משתלבים כל הרצונות, המטרות, השאיפות והחלומות. 

13:00 ארוחת צהריים קלה

15:30 פסיכודרמה נשית והצלחה אישית/ רעות רסלר, אשת הבריאה הנשית, מטפלת מוסמכת בפסיכודרמה, מנטורית לנשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים, יוצרת רשת קבוצות ההתפתחות לנשים- "גדולה". 

פסיכו- נפש דרמה- פעולה, באמצעות הפעולה נוכל לקבל זווית ראיה אחרת על היעדים והחלומות שנרצה להגשים בחיינו, נוכל לחוות את הצלחתם בזמן הווה ובאמצעות הפעולה- כך יתאפשר לנו לגלות עוד רבדים סמוים, מחסומים לא מודעים וחוזקות שניתן להשתמש בהם עבור הגשמה מלאה כבר עכשיו! עצמתה של הפסיכודמה אפשרה לי להוביל את חיי ואת חיי מי שזכיתי ללוות בשנים האחרונות למחוזות נפלאים של אהבה, הגשמה והצלחה, באמצעותה למדנו ותרגלנו את היכולת להביע, לעשות, להרגיש, לחוות ולגלות עולם שהכל אפשרי בו. שמחה ונרגשת לחתום עם סדנת פסיכודרמה נשית את פסטיבל גדולה במדבר. 

17:30 מעגל פרידה

ריקוד, שירה ולב מלא הוקרה נצא מוטענות, רגועות ומלאות אהבה. 

 

 

 

 

 

כרטיסים:

כרטיסים לפסטיבל כוללים לינה וארוחות צמחוניות וטבעוניות- 2 ארוחות צהריים קלות+ארוחת ערב שישי וארוחת בוקר שבת. 

הפסטיבל מתקיים בסוכה במדבר, ליד מצפה רמון לחצי על שם המקום כדי להכיר ולהתרשם. 

כרטיסים:

לינה משותפת ביורט (אוהל גדול)- לינה על מזרונים, עד 12 נשים באוהל יורט-  850 ש"ח לכרטיס. 

לרכישת כרטיס לחצי עליי. 

יש להביא מצעים או שק שינה

 

 

 

 

 

 

 

כרטיס ליום אחד בלבד שישי או שבת410 ש"ח. הכרטיס כולל ארוחת צהריים קלה(ללא ארוחת ערב ובוקר) לרכישת כרטיס לחצי עליי. 

כרטיס לפסטיבל ללא לינה620 ש"ח. הכרטיס כולל 2 ארוחות צהריים קלות (ללא ארוחת ערב ובוקר), לרכישת כרטיס שלחי הודעה לנייד 054-2267220 

  • ניתן לבטל ולקבל החזר מלא על כרטיס עד 30 ימים לפני הפסטיבל (עד ה 11/4). במידה ורכשתן כרטיס ויבצר מכן להגיע, מסיבה כזו או אחרת, תוכלו להציע את הכרטיס למכירה ואנחנו גם נהיה עבורכן לעזר במידת הצורך. אם הכרטיסים ימכרו תוכלו כמובן לקבל החזר מלא. 

שאלות, בקשות ותהיות בבקשה לשלוח במייל rayshlomi@gmail.com

 

רעות וצוות מנחות גדולה 054-2267220

 

דילוג לתוכן