סיפור ההגשמה של טלי בן יוסף

שלום המתעגלות במעגלים, המתפתחות והמחוללות שינוי בחיים.

שמי טלי בן יוסף, בת רבע ל- 39, נשואה לאיש יקר ואמא לשניים מדהימים, גרה ברחובות (במקור מזיכרון יעקב).

במקצועי אני מתורגמנית לשפת הסימנים עבור א.נשים חירשים.ות וכבדי.ות שמיעה. עוסקת מזה כשנתיים בתחום המרתק, מעניין ומעשיר זה.

הרבה בזכות הצטרפותי ונוכחותי במעגלי הנשים של "גדולה" הגעתי רחוק יותר לאן שהגעתי בתחומי. באחד המעגלים הנושא היה ראיה לעתיד. נעמדנו אחת אחרי השניה, ואמרנו תודה על מה שכבר קרה, כאילו אנחנו קדימה שנה מהיום. אני נעמדתי והודיתי על כך שבשנה זו אני כבר אחרי תרגום של הצגה, נוסף על שאר התרגומים שבשוטף אצלי.

ואכן, שנת 2018 מסתיימת לה כמעט, ואני אחרי 3 תרגומי הצגות בפני תלמידי בית ספר בו עבדתי, הספקתי גם לתרגם מול קהלים גדולים נוספים כאלה ואחרים, וכן מתווספים לי כל הזמן עוד ועוד תרגומים, לקוחות חדשים וכן לקוחות קבועים וחוזרים.

אני מוצאת המון סיפוק, הנאה, התחדשות ועניין במקצוע שבו בחרתי לעסוק, לאחר חיפוש רב של עשור וחצי מחיי, ומפה אני רק מתמנפת, ממציאה ומגלה בי עוד כישרונות עבר שברצוני לחדש ולתפעל כיום, ממקום הימצאי.

אמן שאמשיך לגדול ולהתפתח גם בשלב זה של החצי השני של חיי, הן בזכות המשך נוכחותי במעגלים, והן בשל האמונה בעצמי, דבר שקצת הלך לאיבוד ונפרד ממני במהלך חיי, אך שב הביתה ומתמקם לי בחזרה בלב.

לפרטים והרשמה למעגלים הקרובים של גדולה לחצי עליי

שלכן ובאהבה

טלי בן יוסף

מתורגמנית לשפת הסימנים

Tali.tali.by@gmail.com

בקרו אותי בדף העסקי בפייסבוק: שירותי תרגום בשפת סימנים

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן