שיאית גלעדי, מטפלת בהילינג ורייקי

אם את רוצה שינוי בחייך, ואם את רוצה לגלות את היכולות והחוזקות שלך ולצמוח אתם כדי להגשים כל מטרה וחלום קטן כגדול יש לי דרך לעזור לך.

כל אדם חופן בתוכו עולם ומלואו. לכל אחד מאיתנו, ערכים, גבולות ויכולות משלו.

לעתים קרובות אנו מתמסרים לשגרת היום יום ושוכחים מה רצינו, מה אנו רוצים ואוהבים לעשות. אנו שמים את התחביבים ואת הרצונות שלנו בתחתית סולם העדיפויות , וממשיכים בהרגלי היום יום, כשאנו עובדים על אוטומט.

האם את זוכרת עדיין מה רצית לעשות כשתהיי גדולה?

בואי לחבק שוב את הילדה הקטנה!  בואי לחזק ולהעצים את יכולותייך שלך בתור אשה אהובה.

 בואי להגשים אותו חלום שנשכח במגרה!

 אני נמצאת פה כדי לעזור לך לחזק את נפשך הפגועה, שמשפיעה על גופך.

 גופך יצר בתוכו כאב, כדי להזכיר לך שעלייך לעשות שינוי, ולהפסיק עם הקיים שאינו משרת אותך לטובה.

 אני כאן לקדם אותך אל הצעד הבא.

 נעבוד יחדיו על חיזוק האמונה בעצמך שאבדה לך ועל הערך העצמי שלך כאישה אהובה המודעת ליכולותיה ולעוצמתה להשפיע על חייה, כדי שתוכלי לנוע בבטחה קדימה, בקבלה ובהבנה .

 כך גם העולם שתצרי לעצמך יהיה עולם של הגשמת חלום במציאות, של התנהלות מתוך בחירה, הגשמה ועשייה מהנה.

איך נעשה זאת? בעזרת טיפולי הילינג ותמציות תדרים המופקות מקריסטלים וצמחי מרפא, ארפא את המכאובים הפיזיים והרגשיים שאת סוחבת איתך.

אדאג שבריאותך תשתפר, כדי שתוכלי לתפקד בצורה מיטבית ולבצע את השינוי אותו את מבקשת בחייך, נמצא ע"י תשאול את מקור הבעיה נעבוד על נקודות התורפה שתוקעות אותך ומונעות ממך להצליח, על הפחדים והחסמים, בעזרת כלים יצירתיים, קלפי מודעות ותרגול יום יומי לשינוי הרגלים מעכבים.

אחרי מספר מפגשים תוכלי ליצור את חייך יום יום, לקום בבוקר בשמחה ולומר: אני אוהבת את מה שאני עושה !

מטופלת מספרת: " היום הגעתי לטיפול אצל שיאית בפעם הראשונה. איזו חוויה מיוחדת! מעבר ליכולות של שיאית, יש לה רצון אמיתי וכן לעזור ולהקל. היא כל כך בשבילי בתוך הטיפול שאי אפשר שלא להרגיש את כל הטוב שיוצא ממנה ישר אלי. שיאית רחקה לי תמציות- רקיחה שהיא כל כך מדויקת עבורי, שעברה בי המחשבה שהייתה שם יד מכוונת. בנוסף, קיבלתי טיפול הילינג- פעם ראשונה שאני חווה טיפול מסוג זה. ממש חוויה עוצמתית. הגעתי עם סערת רגשות ותחושות מועקה, ויצאתי רגועה ושלווה באופן שלא הכרתי לפני כן. שיאית- תודה רבה על טיפול עמוק ומרגיע, ועל רצון אמיתי לעשות טוב! ממליצה בחום לכל אחד שזקוק למשהו. שיאית כבר תדע מה לתת."

מוזמנת ליצור איתי קשר בנייד: 052-3428895

או דרך האימייל: hiling537@gmail.com

שיאית גלעדי – מטפלת בהילינג ורייקי בשילוב תמציות תדרים

ומלווה נשים ליצירת שינוי בחיים

לחצי עליי כדי להגיע לפייסבוק והמלצות נוספות. 

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן