נפלאות הקירבה לעצמי

"אני באמצע! אני באמצע! לא אני!"

שתיים מתוך שלושת בנותיי, מעיין (7) וגלי (5), רבו הערב על המקום האמצעי בספסל האחורי ברכב. אתן יודעות.. מהמריבות האלה שמתחילות בצעקות עם שימוש בכוח פיזי לא נעים…

הגיוני שתהיה מלחמה… הרי יש רק מושב אמצעי אחד… ושתיהן רוצות אותו.

ביקשתי מביתי הבכורה, מעיין, לא להשתמש בכוח אלא להשיר מבט אל גלי ולבקש ממנה את מה שהיא רוצה.  גלי, שבדרך כלל המושב האמצעי הוא המושב הקבוע שלה, אוהבת ומחוברת להרגלים קבועים להבדיל מאחותה שהיא חובבת מושבעת של שינויים והרפתקאות.

מעיין נענתה לבקשתי וביקשה מגלי בצורה נעימה לשבת באמצע-

בתגובה- גלי ענתה לה "לא" נחרץ וחד משמעי.

המשכתי וביקשתי ממעיין שתשתף את אחותה הצעירה מדוע זה חשוב לה לשבת באמצע ואז ביקשתי מגלי לשתף בתגובה למה זה חשוב לה. אחרי שכל אחת שיתפה בהנאה ועם נימוקים מוצדקים בהחלט , מצאתי את עצמי אומרת: "טוב.. נראה שאחת מכן כנראה תצטרך לוותר. מי זאת תהיה?"

"אני"! שאגה גלי הצעירה בהתלהבות ואני הופתעתי, בדרך כלל זו הבכורה שמוותרת.

נפלאות השיתוף והתקשורת.. עובד כמעט תמיד, גם עלינו המבוגרים וגם על הצעירים, כשנוצרת אינטימיות וקירבה פתאום מלחמות על מרחב מסוים כבר לא רלוונטיות.

כולנו יודעות זאת, רק לפעמים עודף המשימות והסרטס הנלווה אליהם בחיי היום יום- מרחיקים אותנו מעצמנו וכשאנחנו לא בקירבה עם עצמנו מאוד קשה לנו ליצור קירבה ואינטימיות עם האחר שלצידנו או לאפשר להנחות אותו לכך במידת הצורך.

אני מתרגשת לשתף אתכן, חברות יקרות, שבקרוב מאוד תנועת גדולה תיצור עשרות מרחבים שיאפשרו לכל אישה שתחפוץ בכך לחזק את הקשר עם עצמה, לחזק את הקשר עם יקיריה, לעלות את רמת החיים שלה מבחינה רוחנית, תודעתית, חברתית ומעשית.

בימים אלו אני מראיינת במרץ רב עשרות מטפלות ומאמנות מוכשרות לקראת פתיחתם של קורסי הכשרה מקוצרים להקמה והנחיית קבוצות של גדולה ברחבי הארץ.

אם את אוהבת ללמוד ולהתפתח, יש לך צורך להיות חלק מקבוצת הפריה וצוות חם אוהב, תומך ומפרה

ואת רוצה להנחות קבוצת נשים להתפתחות וגדילה מבפנים- אולי מקומך איתנו- בגדולה.

לחצי עליי לפרטים נוספים על הצטרפות לתנועת גדולה כמטפלת מנחה ומובילה. 

מפגשי הכרות למנחות פוטנציאליות עם תנועת גדולה ואיתי בשבוע הקרוב:
  • ב 18/6 יום א' 20:00-22:00 בראשל"צ
  • ב 20/6 יום ג' 09:30-11:30 בעין הבשור (נגב מערבי)
  • ב 21/6 יום ד' 13:00-15:00 קפה ציונה נס ציונה                                                                                                                                                                                                                                                           להרשמה למפגשים ופרטים נוספים צרי איתי קשר rayshlomi@gmail.com    054-2267220

שיהיה לנו שבוע מלא בקירבה, אהבה וטוב

רעות רסלר

יוצרת תנועת גדולה- להוביל את עצמי בדרך החיים

מטפלת בפסיכודרמה, מלווה נשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים.

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן