גדולה באר שבע

תמונת פרופיל

היי לך, אני נעמה חיימוב, מאמנת עסקית ועצמאית שעוזרת לעשרות בעלות עסקים להתפתח ולהצליח בעסק שלהן על ידי ליווי אישי וקבוצתי. ב8 השנים האחרונות אני עוסקת ללא הרף בהקמות הגשמות ויוזמות שונות ורבות ונהנת מכל רגע. אמא ל2 בנות בת שנתיים ובת חודשיים. השליחות שלי היא לעזור לנשים להגשים את עצמן בעסק מצליח ,מתוך דיוק והקשבה פנימית להגיע לכל מטרותייהן וחלומותייהן, ולהרויח טוב!

מאמינה שבכל אישה עצמאית קיימים הכוחות והיכולות להתקדם ולצמוח משמעותית בעסק שלה, ולהרויח טוב, במהירות  :)מה שאני רוצה (ומייצרת) לעצמי הוא גם מה שאני רוצה בשביל כל הנשים העצמאיות- להצליח להיות אמא נוכחת ועצמאית מצליחה גם יחד.

את השיטה אותה פיתחתי אני מעבירה במסגרת קורסים מקיפים לצמיחה עסקית לנשים עצמאיות המתקיימים בעיקר באינטרנט. משלבת אימון עסקי עם יעוץ וכלים פרקטיים להתקדמות העסק. שמה דגש על מציאת הדרך שנכונה לכל אחת באופן אישי להתקדמות, ויצירה של שיווק ומכירות ממקום אמיתי ונינוח.

מוזמנת להצטרף אלינו לקבוצת גדולה באר שבע החל מה 27/3, בימי שני בבוקר בכל שבועיים, נעצור לנשום, להרגיש, להכיר ולהתחבר, לבדוק מה נכון לנו לעשות ולא לעשות כדי להמשיך להתפתח בעסק שלנו מתוך חיבור לעצמנו.

 

ניתן לפנות אלי בנייד 050-4090403

 

מוזמנת לקרוא מאמר שלי על הקשר בין פחד להצלחה עסקית

"מפחיד להיות עצמאית. מפחיד ליצור יש מאין. מפחיד להקים, ליצור מרחב שלא היה קודם.

כמו למשל לפתוח סדנה ולמלא אותה. או ליצור מוצר חדש ולהשקיע בו המון מחשבה, לב וזמן.

כי מה אם? ומה אם? ומה אם?

ואם לא יבואו? ואם אשאר שם לבד ואף אחד לא יקנה? מה זה אומר עלי?

הקולות הפנימיים האלה מוכרים לכל עצמאית. לכל מי שבחרה ליצור ולתת לפרי כפיה או רעיונותיה מרחב בעולם.

אבל אם בכל זאת, למרות הקולות, אנחנו לא מוותרות- אז בדרך כלל אנחנו מגלות שזה היה שווה את זה. שהיה משתלם ללכת אל מעבר לפחד.

אני מאמינה שכל פעם שאנחנו קופצות מעל פחד שלנו, עושות ויוזמות למרות שהוא שם, זה מאוד מתגמל. יקרו אחכ תוצאות מדהימות שיפתיעו אותנו. אם לא מיד אז קצת אחרי כן. בוודאות.

יש משפט אני מאוד אוהבת שאומר -"כל מה שאת רוצה, נמצא בצד השני של הפחד"

להמשך קריאת המאמר הכנסי לקישור – http://goo.gl/Fxu5zT

קבוצת גדולה דרום תפתח ב 9/11 בבאר שבע.

להרשמה למפגש הראשון של הקבוצה הכנסי ללינק "תשלום והרשמה" באתר:

http://bit.ly/2cbn0YJ

באהבה,

נעמה חיימוב

מאמנת ויועצת עסקית

מנחה סדנאות,קורסים ותכניות ליווי לצמיחה בעסק

.050-4090403 naamahimun@gmail.com

 

 

דילוג לתוכן