היי שלום לך

שמחה מאוד שאת פה, קוראת את מילותיי.
"מי אני היום? מי אני היום?" השיר של אביב גפן מתנגן בי כשאני יושבת כעת כדי לכתוב כמה מילים על עצמי כאן...
בזכות תהליכים מרתקים שאפשרו לי להתפתח רגשית, תודעתית ומעשית בשנים האחרונות אני יכולה לקום כל בוקר ולכתוב משהו חדש ואחר על עצמי. לשחק עם המילים, לשים את עצמי במלואי על הדף... יותר נכון על המקלדת.
אז עכשיו כשאני כותבת אני מנסה לא לחשוב על כל מאות הנשים שיקראו אותי פה בקרוב אלא להתכנס פנימה, לתוך עצמי ולבדוק מה מה אני מרגישה, מה מעסיק אותי ומה חשוב לי להעביר הלאה...

אני רעות, עוד פחות מחודש חוגגת 40 קיצים, אמא מאוהבת בשלוש ילדות קסומות שגדלות איתי ועם האיש שלי- עמית- יחד בבית 🙂 יש לנו גם כלב שאימצנו לא מזמן שאני לומדת להכיר לאהוב כל יום עוד ויותר. במקצועי אני מטפלת מוסמכת בפסיכודרמה ומנטורית לנשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים.
בשמונה שנים האחרונות, מאז שהריתי עם בכורתי- מעיין- אני פועלת למען עצמי ולמען נשים נוספות. באמצעות כתיבה, יזמות, הנחיה, טיפול והדרכה. הפקתי ארבעה פסטיבלי נשים, הנחתי עשרות סדנאות ומעגלי נשים ותוך כדי ההריון עם ביתי האמצעית- גלי- הקמתי בתשוקה ואהבה גדולה רשת קבוצות להתפתחות עסקית לנשים בשם "גדולה- מעגל שיווק נשי" שאפשרה למאות נשים לגדול עם העסק שלהן. בשנתיים האחרונות, לאחר לידת ביתי השלישית- ליבי- עברתי שינוי משמעותי שלאחריו החלטתי ללכת באומץ אחרי הלב ולפתוח שוב את גדולה, הפעם כרשת קבוצות להתפתחות נשים באשר הן.

אחרי שמונה שנים של עשייה ופעילות בעיקר עבור נשים עצמאיות, הבנתי שמה שמאפשר לנו לייצר עסק משגשג הוא אותו החומר או יותר נכון אותה הרוח שמאפשרת לנו ליהנות מהאמהות שלנו, מהזוגיות, מבריאות איתנה ועוד. מה שמאפשר לנו ליהנות מחיים מלאים וטובים הוא היחסים שלנו עם עצמנו. ככל שנקדיש לעצמנו תשומת לב איכותית נוכל להקדיש את אותה תשומת לב גם לאחרים וליהנות מחיים בריאים ומאושרים יותר.

זהו להפעם... בכ"ז אוגוסט... יש לי בייבי סיטר לשחרר.
את מוזמנת להיות איתי בקשר ולהמשיך לעקוב אחרי הפעילות של גדולה ושלי דרך הפרופיל שלי בפייסבוק:
Reut shlomi ressler

דרך הדף העסקי בפייסבוק: רעות רסלר- גדולה

להצטרף אלינו לגדול יחד בקבוצת הפייסבוק הסגורה: גדולה-קהילה להתפתחות אישית

מאחלת לך שפע בריאות, הצלחה ואושר, בחירה טבעית ומודעת באהבה.

שלך

רעות רסלר

rayshlomi@gmail.com

דילוג לתוכן