מחברות וקלפים- הקולקציה החדשה

לאהוב את עצמך כל יום מחדש,
לשאוף להתפתחות ולצעוד קדימה,
להגשים את החלומות שלך כי השמיים הם הגבול,
להנות מהדרך שתביא אותך למקום אליו את שואפת להגיע,
לאסוף את המתנות שמחכות לך,
לאפשר לעצמך להיות בהקשבה בזמן שאת בוחרת,
לעשות את השינוי שאת מבקשת ברמה האישית, המקצועית והמשפחתית.
 
בחרי לעצמך מתנה שהיא השראה להתפתחות והגשמה:
✔️מחברת השראה
✔️מחברת עבודה ימית
✔️קלפי מסרים ושאלות לעבודה אישית וקבוצתית.

 

מחברת ספירלה מעוצבת עם כריכה עבה, בעלת 160 עמודים, נוחה לכתיבה ולנשיאה בשילוב 10 מסרים שנכתבו על ידי צוות מנחות "גדולה".
בונוס: בסוף המחברת מחכה לך תרגיל כתיבה מרגיע וממקד.
מתנה יפה לעצמך ו/או למישהי שאת אוהבת.
*ניתן לרכוש כמות גדולה עבור ארגונים.
עלות: 65 ש"ח.
ניתן לאסוף מראשל"צ/ קיבוץ נען או באמצעות משלוח בדואר רשום בתוספת 20 ש"ח. 
לרכישה העבירי את הסכום המתאים -65 ש"ח או 85 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לרעות ב 054-2267220+ שלחי בוואטאפ את שמך המלא+ כתובת מייל+ כתובת מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר.
 
 
 
 
 
46 קלפים הכוללים מסרים ושאלות מקדמות התפתחות אישית ותהליכי מודעות, המסרים והשאלות נכתבו בעקבות ליווי מאות נשים בתהליכי צמיחה והגשמה ותהליכים אישיים שעברנו.
ערכת הקלפים מיועדת לשימוש אישי, זוגי או קבוצתי ומתאימים לכל אישה שאוהבת מודעות ורוצה לגדול ולהתפתח כמו גם לנשות מקצוע מתחום הטיפול, האימון וההנחיה.
*ניתן לרכישה בכמות גדולה לארגונים. 
עלות: 85 ש"ח
ניתן לאסוף מראשל"צ/ קיבוץ נען או באמצעות דואר רשום בתוספת 20 ש"ח.
לרכישה העבירי את הסכום המתאים- 85 ש"ח או 105 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לרעות ב 054-2267220 שלחי בוואטאפ את שמך המלא+ כתובת מייל+ כתובת מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר. 
 
 
 
 
 85
הנך מוזמנת באמצעות מחברת זו לעצור ולהקדיש לעצמך את הזמן על מנת שתוכלי להתבונן בתוכך, לזהות את האתגרים, הצרכים והרצונות שלך ולהאיר את החיות המאפשרת ליצור חיים מלאים וטובים.
המחברת מכילה 16 שאלות שמטרתם לעלות תכנים אותנטיים מהתת מודע למודע.  המחברת קלה ונוחה מאוד לנשיאה, מתאימה לכל אשה שאוהבת תהליכי מודעות ולנשות מקצוע מתחום הטיפול, האימון וההנחיה.
*ניתן לרכוש בכמות גדולה לארגונים.
עלות: 35 ש"ח. 
את המחברת ניתן לאסוף מראשל"צ/קיבוץ נען או באמצעות דואר רשום בתוספת 20 ש"ח. 
לרכישה העבירי את הסכום המתאים -35 ש"ח או 55 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לרעות ב 054-2267220  שלחי בוואטאפ את שמך המלא+כתובת מייל+ כתובת מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר.

מחברת השראה+מחברת לעבודה יומית+ קלפי מסרים בעלות של 185 ש"ח.

ניתן לאסוף מראשל"צ/קיבוץ נען או באמצעות דואר רשום בתוספת 20 ש"ח.

לרכישה העבירי את הסכום המתאים- 185 ש"ח או 205 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לרעות ב 054-2267220+ שלחי בוואטאפ את שמך המלא+ כתובת מייל+ מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר.

מעגל נשים מכיל בזום או פרונטלי לחיבור, הגשמה ושפע באמצעות המוצרים שלנו.

* ניתן להזמין את המעגל לארגונים, יישובים ואירועים פרטיים. 
להצעת מחיר צרי איתנו קשר ב rayshlomi@gmail.com, 0522-974122/ 054-2267220 

עלינו ועל תהליך יצירת הקולקציה החדשה

נעים מאוד, אנו רעות ואילנה- שתינו נשים מתבוננות וחוקרות, אמהות לבנות, מטפלות, מנחות ויזמיות. גם אנחנו כמו הרבה נשים ואמהות אחרות בעולם מתמודדות עם שלל תפקידנו בבית ובחברה ועם עצמנו בחיי היום יום. מוצאות את עצמנו כל יום בוחרות בחירה מודעת לאהוב את עצמנו ואת החיים שלנו כפי שהם. עם הטעויות, הקשיים, היופי וההצלחות. מכיוון שאנו יודעות שאהבה כזאת היא התרופה לכל. יש תקופות שזה קל יש תקופות שזה קשה. מה שעוזר לנו בבחירה המחודשת כל יום מחדש אלה הם תהליכי התפתחות, מעגלי נשים וחברותא באמצעות הקהילה של "גדולה".
להכרות מעמיקה איתנו ועם הרוח של "גדולה" הצטרפי לקהילה שלנו בפייסבוק: "גדולה-קהילה להגשמה ומימוש עצמי" .
אילנה בכר ורעות רסלר
אילנה מלווה התפתחותית, מדריכת הורים ומנחה את מעגל "מקום לאישה שבך" בראשל"צ ורעות יזמית, מייסדת "גדולה-קהילה ורשת מעגלי התפתחות ומטפלת ומנחה פסיכודרמה.
הקלפים והמחברות נוצרו בזכות הנחיית תהליכים של מאות נערות ונשים בעשור האחרון, אספנו יחד שאלות משמעותיות שאנו נוהגות לשאול בקבוצות ובמעגלים ותובנות שעלו בזכות תהליכי השינוי שהנחנו. תובנות שעזרו להוביל שינויים לטובה בתחומים שונים כמו בריאות נפשית ופיזית, חיי חברה, זוגיות, התפתחות עסקית וקריירה, אימהות ועוד. סיימנו לכתוב, לערוך ולעצב את תוכן הקלפים והמחברות ועכשיו יש לך הזדמנות לרכוש את הקולקציה במחירי הכרות לפני הדפסתם.


צרי קשר:
052-2974122/ 054-2267220

נעניק לך שרות אישי ומכל הלב,
אילנה ורעות.

דילוג לתוכן