מחברות וקלפים- הקולקציה החדשה

בואי והשתתפי אתנו בהפקת קלפי מסרים ומחברות להתפתחות והגשמה של "גדולה". בזכותך נוכל להדפיס את המוצרים החדשים ולאפשר באמצעותם לכמה שיותר נערות ונשים לאהוב את עצמן ולחולל שינוי מטיב בחייהן.

הדרך להשתתף בהפקת הקולקציה היא באמצעות רכישה מוקדמת ומוזלת של המוצרים, עוד לפני שהם יצאו לדפוס, לאחר שנאסוף 14000 ש"ח  נוכל לשלוח את המוצרים לדפוס ואת תהיי בין הראשונות להנות מהם. 

 

 

 

 

 

 

בחרי את התשורה המתאימה לך מבין התשורות הבאות: 

מחברת ספירלה מעוצבת עם כריכה עבה, בעלת 160 עמודים, נוחה לכתיבה ולנשיאה בשילוב 10 מסרים שנכתבו על ידי צוות מנחות "גדולה".
בונוס: בסוף המחברת מחכה לך תרגיל כתיבה מרגיע וממקד.
מתנה יפה לעצמך ו/או למישהי שאת אוהבת.
*ניתן לרכוש כמות גדולה עבור ארגונים.
המחברת במחיר מיוחד לתומכות בהפקת הקולקציה, בעלות של 85 ש"ח במקום ב 95 ש"ח.
ניתן לאסוף מראשל"צ או מעין הבשור (נגב מערבי) או באמצעות משלוח בדואר רשום בתוספת 20 ש"ח. 
לרכישה העבירי את הסכום המתאים -85 ש"ח או 105 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לאילנה ב 052-2974122 + שלחי בוואטאפ את שמך המלא+ כתובת מייל+ כתובת מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר.
 
 
 
 
 
46 קלפים הכוללים מסרים ושאלות מקדמות התפתחות אישית ותהליכי מודעות, המסרים והשאלות נכתבו בעקבות ליווי מאות נשים בתהליכי צמיחה והגשמה ותהליכים אישיים שעברנו.
ערכת הקלפים מיועדת לשימוש אישי, זוגי או קבוצתי ומתאימים לכל אישה שאוהבת מודעות ורוצה לגדול ולהתפתח כמו גם לנשות מקצוע מתחום הטיפול, האימון וההנחיה.
*ניתן לרכישה בכמות גדולה לארגונים. 
במחיר מיוחד לתומכות בהפקת הקלפים- 95 ש"ח במקום 105 ש"ח.
ניתן לאסוף מראשל"צ או מעין הבשור (נגב מערבי) או באמצעות דואר רשום בתוספת 20 ש"ח.
לרכישה העבירי את הסכום המתאים- 95 ש"ח או 115 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לאילנה ב 052-2974122 + שלחי בוואטאפ את שמך המלא+ כתובת מייל+ כתובת מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר. 
 
 
 
 
 
הנך מוזמנת באמצעות מחברת זו לעצור ולהקדיש לעצמך את הזמן על מנת שתוכלי להתבונן בתוכך, לזהות את האתגרים, הצרכים והרצונות שלך ולהאיר את החיות המאפשרת ליצור חיים מלאים וטובים.
המחברת מכילה 16 שאלות שמטרתם לעלות תכנים אותנטיים מהתת מודע למודע.  המחברת קלה ונוחה מאוד לנשיאה, מתאימה לכל אשה שאוהבת תהליכי מודעות ולנשות מקצוע מתחום הטיפול, האימון וההנחיה.
*ניתן לרכוש בכמות גדולה לארגונים.
לתומכות בהפקת הקולקציה עלות המחברת היא רק 42 ש"ח במקום 51 ש"ח. 
את המחברת ניתן לאסוף מראשל"צ או עין הבשור (נגב מערבי), או באמצעות דואר רשום בתוספת 20 ש"ח. 
לרכישה העבירי את הסכום המתאים -42 ש"ח או 62 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לאילנה ב 052-2974122 + שלחי בוואטאפ את שמך המלא+כתובת מייל+ כתובת מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר.

מחברת השראה+מחברת לעבודה יומית+ קלפי מסרים במחיר מיוחד לתומכות בהפקת הקולקציה ובעלות של 222 ש"ח.

ניתן לאסוף מראשל"צ או מעין הבשור (נגב מערבי) או באמצעות דואר רשום בתוספת 20 ש"ח.

לרכישה העבירי את הסכום המתאים- 222 ש"ח או 242 ש"ח כולל עלות הדואר, דרך פייבוקס או ביט לאילנה ב 052-2974122 + שלחי בוואטאפ את שמך המלא+ כתובת מייל+ מגורים כולל מיקוד במידה ובחרת במשלוח דרך הדואר.

מעגל נשים מכיל בזום לחיבור להגשמה ושפע באמצעות המסרים והשאלות מקולקציית המוצרים החדשה של "גדולה" להתפתחות והגשמה.

מועד המעגל יפורסם באופן אישי לנרשמות.
עלות השתתפות במעגל- 68 ש"ח. 
לרכישה העבירי את הסכום המתאים (68 ש"ח) דרך פייבוקס או ביט לאילנה ב 052-2974122 +  כתובת מייל. 
 
* ניתן להזמין את המעגל לארגונים. להצעת מחיר צרי איתנו קשר ב rayshlomi@gmail.com, 0522-974122 054-2267220 

עלינו ועל תהליך יצירת הקולקציה החדשה

נעים מאוד, אנו רעות ואילנה- שתינו נשים מתבוננות וחוקרות, אמהות לבנות, מטפלות, מנחות ויזמיות. גם אנחנו כמו הרבה נשים ואמהות אחרות בעולם מתמודדות עם שלל תפקידנו בבית ובחברה ועם עצמנו בחיי היום יום. מוצאות את עצמנו כל יום בוחרות בחירה מודעת לאהוב את עצמנו ואת החיים שלנו כפי שהם. עם הטעויות, הקשיים, היופי וההצלחות. מכיוון שאנו יודעות שאהבה כזאת היא התרופה לכל. יש תקופות שזה קל יש תקופות שזה קשה. מה שעוזר לנו בבחירה המחודשת כל יום מחדש אלה הם תהליכי התפתחות, מעגלי נשים וחברותא באמצעות הקהילה של "גדולה".
אילנה בכר ורעות רסלר
אילנה מלווה התפתחותית, מדריכת הורים ומנחה את מעגל "מקום לאישה שבך" בראשל"צ ורעות יזמית, מייסדת "גדולה-קהילה ורשת מעגלי התפתחות ומטפלת ומנחה פסיכודרמה.
הקלפים והמחברות נוצרו בזכות הנחיית תהליכים של מאות נערות ונשים, אספנו יחד שאלות משמעותיות שאנו נוהגות לשאול בקבוצות ובמעגלים ותובנות שעלו בזכות תהליכי השינוי שהנחנו. תובנות שעזרו להן להוביל שינויים לטובה בחייהן בתחומים שונים כמו בריאות נפשית ופיזית, חיי חברה, זוגיות, התפתחות עסקית וקריירה, אימהות ועוד. אנו כעת בשלב שבו סיימנו לכתוב, לערוך ולעצב את תוכן הקלפים והמחברות. התמיכה שלך וגיוס הכסף יאפשרו לנו לעבור לשלב הדפסת המוצרים. להכרות מעמיקה אתנו ועם הרוח של "גדולה" מוזמנת להצטרף לקבוצה שלנו בפייסבוק: "גדולה-קהילה להגשמה ומימוש עצמי".

מדוע התמיכה שלך כה חשובה לנו?

על מנת שכל אישה ונערה תוכל להגדיל את יכולתה לאהוב את עצמה ולהעביר את האהבה הזו הלאה לסביבתה, באמצעות התהליך שהקלפים והמחברות של "גדולה" יאפשרו לה לעבור.

מוזמנת לבחור מאחת החבילות  המוצעות, לתמוך בהפקת הקולקציה וגם ליהנות ממוצרים איכותיים ושירות אישי.

דילוג לתוכן