מחברות וקלפים- הקולקציה החדשה

בואי והשתתפי אתנו בהפקת קלפי מסרים ומחברות להתפתחות והגשמה של "גדולה". בזכותך נוכל להדפיס את המוצרים החדשים ולאפשר לכמה שיותר נערות ונשים לאהוב את עצמן ולחולל שינוי מטיב בחייהן.

הדרך להשתתף בהפקת הקולקציה היא באמצעות רכישה מוקדמת של המוצרים, עוד לפני שהם יצאו לדפוס, לאחר שנאסוף 12000 ש"ח נוכל לשלוח את המוצרים לדפוס ואת תהיי בן הראשונות ליהנות מהם. 

בחרי את התשורה המתאימה לך מבין התשורות הבאות: 

מחברת השראה של "גדולה": 
מחברת ספירלה מעוצבת עם כריכה עבה, בעלת 160 עמודים, נוחה לכתיבה ולנשיאה בשילוב 10 מסרים שנכתבו על ידי צוות מנחות "גדולה".
בונוס: בסוף המחברת מחכה לך תרגיל כתיבה מרגיע וממקד.
מתנה יפה לעצמך ו/או למישהי שאת אוהבת.
המחברת במחיר מיוחד לתומכות בהפקת הקולקציה, בעלות של 78 ש"ח במקום ב 88 ש"ח.
ניתן לאסוף מראשל"צ או מעין הבשור (נגב מערבי) או לקבל אותה באמצעות הדואר בתוספת תשלום. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
קלפי מסרים והשראה להתפתחות והגשמה:
 
46 קלפים הכוללים מסרים ושאלות מקדמות התפתחות אישית ותהליכי מודעות, המסרים והשאלות נכתבו בעקבות תהליכים אישיים שעברנו וליווי מאות נשים בתהליכי צמיחה והגשמה.
הם מיועדים לשימוש יומיומי (הוצאת מסר יומי שמתאים לך או לתת לגורל לבחור עבורך), לשימוש זוגי או קבוצתי ומתאימים לכל אישה שאוהבת מודעות ורוצה לגדול ולהתפתח כמו גם לנשות מקצוע מתחום הטיפול, האימון וההנחיה.
במחיר מיוחד לתומכות, 88 ש"ח במקום 98 ש"ח.
ניתן לאסוף מראשל"צ או מעין הבשור (נגב מערבי) או באמצעות הדואר בתוספת תשלום.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחברת לעבודה יומית:
הנך מוזמנת באמצעות מחברת זו לעצור ולהקדיש לעצמך את הזמן על מנת שתוכלי להתבונן בתוכך, לזהות את האתגרים, הצרכים והרצונות שלך ולהאיר את החיות המאפשרת ליצור חיים מלאים וטובים. המחברת מכילה 16 שאלות שמטרתם לעלות תכנים אותנטיים מהתת מודע למודע. המודעות מאפשרת את השינוי המיוחל. המחברת החופרת קלה ונוחה מאוד לנשיאה. מתאימה לכל אשה שאוהבת תהליכי מודעות ולנשות מקצוע מתחום הטיפול, האימון וההנחיה.
לתומכות בהפקת הקולקציה עלות המחברת היא רק 35 ש"ח במקום 44 ש"ח. 
את המחברת ניתן לקבל בדואר בתוספת תשלום או לאסוף מראשל"צ או עין הבשור (נגב מערבי).

 מי אנחנו?

נעים מאוד, אנו רעות ואילנה- שתינו נשים מתבוננות וחוקרות, אמהות לבנות, מטפלות, מנחות ומייסדות את "גדולה"- קהילה ורשת מעגלי התפתחות והגשמה לנשים.

גם אנחנו כמו הרבה נשים ואמהות אחרות בעולם מתמודדות עם שלל תפקידנו בבית ובחברה ועם עצמנו בחיי היום יום. מוצאות את עצמנו כל יום בוחרות בחירה מודעת לאהוב את עצמנו ואת החיים שלנו כפי שהם. עם הטעויות, הקשיים, היופי וההצלחות. מכיוון שאנו יודעות שאהבה כזאת היא התרופה לכל. יש תקופות שזה קל יש תקופות שזה קשה וקשה מאוד. מה שעוזר לנו בבחירה המחודשת כל יום מחדש אלה הם תהליכי התפתחות, מעגלי נשים וחברותא באמצעות הקהילה של "גדולה".

על תהליך יצירת הקלפים והמחברות של "גדולה":

הקלפים והמחברות נוצרו בזכות הנחיית תהליכים של מאות נערות ונשים, אספנו יחד שאלות משמעותיות שאנו נוהגות לשאול בקבוצות ובמעגלים ותובנות שעלו בזכות תהליכי השינוי שהנחנו. תובנות שעזרו להן להוביל שינויים לטובה בחייהן בתחומים שונים כמו בבריאות הנפשית והפיזית, בחיי החברה, בזוגיות, בהתפתחות העסקית ובקריירה, באימהות ועוד

אנו כעת בשלב שבו סיימנו לכתוב, לערוך ולעצב את תוכן הקלפים והמחברות.

התמיכה שלך וגיוס הכסף יאפשרו לנו לעבור לשלב הדפסת המוצרים.

להכרות מעמיקה אתנו ועם הרוח של "גדולה" מוזמנת לחפש את הקבוצה שלנו בפייסבוק ולהצטרף אליה: "גדולה-קהילה להגשמה ומימוש עצמי".

למי יש כוח להתפתחות בתקופת קורונה?

דווקא בימים טרופים אלו של שינויים בלתי פוסקים וחוסר יציבות במציאות חיינו, יש לנו הזדמנות מעולה להעצים את יכולתנו לראות ולהגדיל את החוזק הפנימי שקיים בכולנו, ליצור תחושת ביטחון פנימית יציבה ובאמצעותה להוביל את חיינו למחוז חפצנו בכל התחומים: בזוגיות, בהורות, בקריירה, בבריאות וכו'


מדוע התמיכה שלך חשובה?

על מנת שכל אישה ונערה תוכל להגדיל את יכולתה לאהוב את עצמה ולהעביר את האהבה הזו הלאה לסביבתה, באמצעות התהליך שהקלפים והמחברות של "גדולה" יאפשרו לה לעבור.

מוזמנת לבחור מאחת החבילות  המוצעות, לתמוך בהפקת הקולקציה וגם ליהנות ממוצרים איכותיים ושירות אישי.

דילוג לתוכן