לעבור מדאגה להגשמה והצלחה

רבות מהנשים העצמאיות מתמודדות עם לחץ כלכלי שמתבטא בלחץ מהבית לייצר הכנסות קבועות ומיידיות
בנוסף ללחץ אישי ורצון לייצר הכנסה ראויה ומשמעותית.מספר כלים רגשיים ומעשיים שעזרו ועוזרים לי להתמודד עם הלחץ הזה:

1. השלב הראשון הוא להתמודד עם הלחץ, להסתכל לו בעיניים ולבדוק מה מצב ההכנסות וההוצאות האמיתי. זו ההתמודדות הבסיסית שרק לאחריה ניתן יהיה לצאת לשינוי מתאים או לקבל כוחות להמשיך מכיוון שגילנו שאנו בדרך הנכונה.

2. להבין ולכתוב מה הכוונה שלנו, כמה כסף אנו רוצות להרוויח. כוונה טובה היא לא כוונה מעשית או מציאותית בזמן הווה  (להבדיל מיעד שיכול להיות יותר מחובר לכאן ועכשיו) מטרת הכוונה היא להעניק לנו אמונה וגם לעזור לנו להעיז ולבקש יותר עבור עצמנו. חשבו והיזכרו בכוונה שלכן בכל יום, דמיינו אותה מתרחשת, ציירו וכתבו לכן אותה.

3. המשיכו לצעוד בהתאם לכוונה, בהדרגה. שימו לב שהעשייה שלכן מותאמת לכוונה, שהיא מתמידה וקבועה.

4. בקשו הכוונה ותמיכה ממישהי שאתן מעריכות ושכבר עשתה את זה ומרוויחה כסף בזכות עצמה.

4. לשים לב האם הלחץ שאתן חשות הוא לחץ כלכלי מקדם או לחץ משתק. לחץ מקדם הוא כזה שמניע לעשייה מפרה, לחץ משתק הוא.. משתק ואז כדאי לבדוק אפשרות לתמיכה רגשית שתעזור לכן להכיל את מה שמתרחש ובמקביל אני מציעה לחשוב על איך לייצר הכנסה קבועה שתעניק לכן את האורך רוח והשלווה שדרושים על מנת לגדול ולמגנט יותר לקוחות. 

מוזמנות לגדול יחד, לשתף וללמוד באחד ממפגשי גדולה הקרובים, פרטים תחת לשונית מפגשים קרובים:  http://www.anigdola.co.il/%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%99%D7%95%D7%97%D7%93%D7%99%D7%9D

לקביעת פגישת ליווי אישית עמי  rayshlomi@gmail.com 054-2267220

שלכן,

רעות שלומי רסלר

מלווה שיווקית ומטפלת בפסיכודרמה.

 

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן