לירז גרוס – אדריכלות אישית ושימור אתרים

שלום גדולות, נעים להכיר.

שמי לירז ואני אדריכלית רשויה, בעלת תואר שני עם התמחות בשימור אתרים, מרצה בשנקר הנדסאים.

אני מתמחה במתן שרותי אדריכלות ועיצוב פנים, תכנון וליווי, לבנייה פרטית בהתאמה אישית, לאדם ולמקום בו הוא החליט לבנות את ביתו (בניה חדשה ו/או שיפוצים והרחבות).

בנוסף אני עוסקת בהכנת תיקי תיעוד, סקרים, ליווי, יעוץ ותכנון אדריכלי לפרוייקטים בשימור אתרים.

אני מגדירה את המקצוע שלי כשרותי:
תפקידי להקשיב לכם, הלקוחות, ולתכנן לכם בית מותאם אישית לכל הרצונות והצרכים שלכם (ולא, זה לא תמיד אותו הדברJ)

וגם כמובן, ללוות אתכם לאורך התהליך כולו, מגיבוש הרעיון, דרך האישורים ברשויות, בחירת החומרים, הביצוע וכל מה שקורה בדרך, עד לרגע המיוחל של קבלת המפתח.

מכאן – אדריכלות אישית.

הידע והאהבה שלי לשימור, באים לידי ביטוי גם בתכנון חדש, ברגישות לפרטים ולתחושת השייכות למקום וליישוב בו בחרתם להקים את ביתכם.

 את המוטו שלי: "טבעי, עדין, בשבילכם" קיבלתי באהבה מהלקוחות הראשונים שלי. ערב כניסתם לביתם החדש הם הכינו לי במתנה כרטיסי ביקור עם המוטו הזה ואני מאושרת (וגאה) שכך הם בחרו לסכם את החוויה המשותפת שלנו.

 איך מתחילים?

כל פרוייקט מתחיל בפגישת היכרות. אני אוהבת להפגש בבית הלקוח, זה עוזר לי לראות אתכם בשגרה, להבין מה נח לכם ומה לא, מה טוב ומה חסר, ומאפשר לכם חוויה נעימה במרחב מוכר ומוגן. (כמובן שתמיד ישנה אפשרות להיפגש אצלי במשרד או בבית קפה…)

אחרי שמתחממים קצת, אני משלבת בשיחה שאלות על החיים: על "טקסים" ומנהגים משפחתיים, על "אני מאמין", על צבעים, על חלומות וגם, כי אי אפשר בלי, על תקציב.

במהלך השיחה תראו אותי רושמת נקודות, משרבטת סקיצות, אולי מצלמת קצת.

בשלב הבא יוצג הקונספט הכולל הנובע מסיכום של השיחה וניתוח המגרש המיועד לבניה.

עבור הקונספט יוכנו חלופות תכנוניות המשקפות את הרעיון הכולל, מלוות בהדמיות ממוחשבות עד שתתגבש לה התכנית הסופית, שתשביע את רצונכם, ותעמוד במסגרת התקציבית שהוגדרה.

אני דוגלת בקווים מודרניים המשולבים באווירה כפרית. החומרים העומדים לרשותנו הם אין סופיים: האופי והחלומות שלכם, בשילוב האור הישראלי, הרוח, האדמה והצמחייה המקומית ייצרו צורות שירכיבו חללים ייחודיים, פונקציונאליים, אסתטיים, חמים ומזמינים והכי חשוב, מותאמים באופן אישי לכם ולמקום.

(life is not about maximizing everything, it's about giving something back – like light, space, form, serenity, joy. You have to give something back" (Glenn Murcutt"

מוזמנים ליצור קשר

lirazgross@gmail.com

052-3794855

https://m.facebook.com/profile.php?id=854525504636150

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן