לימור רביד – יועצת ארגונית ועסקית

אני מאמינה בחשיבותו של ההון האנושי כמנוע לצמיחה ארגונית ועסקית ובפיתוח מנהלים כבסיס לצמיחה ארגונית. תמיכה נכונה, פיתוח כלים מתאימים ויצירתיות יסייעו לכל עסק, קטן כגדול,  להגדיל הכנסותיו ולעובד לשפר יכולותיו, לתרום לעשייה הארגונית ולחוש סיפוק אישי ועשייה משמעותית.

לאורך השנים פיתחתי שיטה ייחודית המבוססת על כלים שנלמדו ויושמו בעולם הארגונים הגדולים שהותאמו לעבודה בעסקים קטנים וזאת במקביל לכלים מעולם הצילום, ככלי להעצמה והמחשה של התכנים וליצירת פלטפורמה ייחודית לשיפור וצמיחה אישית , עסקית וארגונית.

כיועצת עסקית אני עובדת עם מגוון של בעלי עסקים בדגש על עסקים שפונים לארגונים. ורגילה הן בעבודה אישית של 1*1 והן בהנחיה קבוצתית.

 אם את מרגישה שאת תקועה, אם את מרגישה שאת זקוקה למיקוד, אם את מרגישה שאת מכירה המון כלים אבל לא יודעת איך לעשות, או אם את רוצה להרחיב את הפעילות שלך ולפנות לארגונים – את מוזמנת לפנות אלי ויחד נסלול את הדרך להצלחה העסקית שלך.

 אם מה שמנע ממך עד היום לקבל יעוץ היה הנושא הכספי, וכיוון שאני יועצת מוסמכת של משרד הכלכלה (מעוף) , את מוזמנת ליצור קשר ולבחון אפשרות לקבל את היעוץ בסבסוד משמעותי מהמדינה

 המייל שלי :                   limor.ravid10@gmail.com

האתר שלי :                  http://www.zoomin-hr.co.il/

דף הפייסבוק שלי :        https://www.facebook.com/LimorRavidHR

אשמח לצאת איתך למסע של הצלחה עסקית,

לימור

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן