ליווי אישי- רעות שלומי רסלר

שלום לך,

מתוך האמונה הגמורה שלי בזה שמגיע לכולנו יותר, יותר אהבה, שפע והצלחה בחיים, אני נהנית ומתרגשת ללוות נשים שרוצות יותר מהחיים שלהן כבר מעכשיו.

ייעוץ ממוקד לנשים שרוצות להתפתח ולגדול בעסק:

פגישה ממוקדת במשך שעה וחצי. לפני הפגישה תכתבי לי בקצרה על עצמך ועל סיבת רצונך בפגישה. בפגישה עצמה נעבור יחד על מה שתרצי לפתח בעסק שלך. בחלק הראשון של המפגש אקשיב לך, נבהיר רצונות ונחזק את ההקשבה ללב, בחלק השני של המפגש אעניק לך כלים פרקטיים למימוש רצונותייך. 500 ש"ח. 

מפגש ממוקד מיועד למי שרוצה סל כלים מלא ומדויק עבורה לקראת פתיחת עסק או לקראת קפיצת גדילה בעסק קיים. 

כל מפגש נוסף של שעה – 300 ש"ח. 

 

ליווי רגשי להתפתחות וצמיחה אישית בשילוב פסיכודרמה:

מפגשים קבועים של שעה,  שמטרתם חיזוק החיבור האישי שלך אל עצמך, הקשבה ללב, פיתוח מודעות ויצירת מציאות שתטיב עמך. 300 ש"ח לשעה. 

 

לקוחות אהובות כותבות:

"אני אוהבת לפגוש אנשים שמעוררים בי השראה ומציתים בי משהו רדום.
אתמול פגשתי במישהי כזו שמהרגע הראשון מילאה אותי באור ושלווה.
כבר הרבה זמן מתכננת לפגוש אותה ובסוף נפגשנו בזמן ובמהות המדויקים לי ביותר.
תודה רעות שפתחת בפניי את האפשרות לחקור את עצמי עוד קצת, להתחבר לרצונות העמוקים שלי, לקבל עוד רמזים למהות והייעוד שלי.
היתה לי חוויה מדהימה ומרגישה שזו רק תחילתה של דרך .המון תודה" דיטה רן סיגלמן

"הבוקר חוויתי אותך רעות. באתי עם משהו בראש לעבוד עליו, בסוף יצא משהו אחר ועמוק ומשחרר. אמרת את הדברים הנכונים, שאלת את השאלות הנכונות וחיזקת אותי. זכיתי!" שרי קפלן

 "תודה לרעות שלומי רסלר המדהימה שהופכת את כל ענין השיווק לעניין אישי התפתחותי רוחני קהילתי מעשיר ומעצים. אין כמוך!!! נעזרתי ברעות למספר מפגשים אישיים ומכל מפגש יצאתי עם תובנות עמוקות שתמיד נגעו בלב הדברים. מחכה בציפיה להמשיך לגדול איתך"  דנה שלזינגר, מטפלת בקרניו סקראל.

"רעות יקרה ואהובה יש דברים שאפשר לאמוד ולהעריך אותם רק בדיעבד, במהלך השנה הקודמת ליווית אותי ואת העסק שלי , נתת לי את היד במקומות הכי קשים לי והיום אני שמחה לומר שאני והעסק נמצאים במקום אחר. יכולתי גם אז לראות את ההשפעה של הליווי ולהכיר לך תודה אבל היום אני יכולה להיות הרבה יותר ספציפית על נקודות המפנה . אז תודה על : 1. שהתעקשת איתי על בידול ועל השימוש בכלי שאני מלמדת רק נשים ככלי לשיווק. 2. על רגע מכונן בתרגיל פסיכדרמה שבו נפלה הבנה עמוקה פנימית אצלי לגבי דיאלוג פנימי שהחליש אותי הרבה מאוד זמן ואת יודעת מה ? היום הוא כבר לא קיים . 3. תודה שנתת לי יד ואומץ לעזוב את המקום הראשון שהתחלתי ללמד בו בגלל שכר לא הוגן , חשוב לי לציין שהיום על אותה השעה אני מרוויחה שכר שאני שמחה בו מאוד. ובכלל תודה על שאת מי שאת ועל שאת חלק מחיי ובכלל. אוהבת חיה" חיה צליק, מורה ליוגה ובעלת הבית ליוגה.

 

 

מוזמנת לשוחח איתי בטלפון- 054-2267220

שלך,

רעות שלומי רסלר

B.A במדעי ההתנהגות

מטפלת מוסמכת בהבעה ויצירה מטעם סמינר הקיבוצים

מנחה, מרצה וכותבת

מנכל"ית גדולה מעגלי צמיחה והתפתחות. רשת קבוצות ארצית לקידום נשים עצמאיות. 

 

רעות שלומי רסלר ליווי אישי

 

 

 

השאר תגובה

דילוג לתוכן