להתמיר דאגה בחוכמה וצמיחה

חירותנו מתבטאת ביכולתנו לבחור.

לבחור את מקום העבודה שלנו, את החינוך שנרצה לילדנו, את הזוגיות המטיבה עבורנו, את השפע שאנו זוכות להנות ממנו וגם את היכולת לבחור את מחשבותינו ואת רגשותנו.

לעיתים זה מרגיש שאין באמת ביכולתנו לבחור- והכל זה מזל או גזירה מלמעלה.

דווקא ברגעים הללו- אם אנו מצליחות לזהות אותם אפשר ורצוי באמצעות הדימיון לצאת מגופנו ולהתבונן על עצמנו מבחוץ ולראות את סבלנו מלמעלה, או.. אז אנו יכולות במודע לבחור בכניעה ולא בסבל.

כניעה תאפשר לנו קודם כל ודבר ראשון להרגיש- להרגיש כאב, להרגיש צער, עצב… כל מה שעולה בנו כשאנו נכנעות ומסכימות לקבל ולראות את מה שאנו חוות ואת מה שמגיע אל פתחנו, לאחר שנרגיש ונחווה נוכל להתמיר את תחושת הסבל בהתבוננות וחוכמה.

אנו זקוקות למודעות וזקוקות לרגש על מנת להתפתח ועל מנת להוביל שינוי חיובי בחיינו ובחיי הסובבים אותנו ולכן בחג פסח הזה אני מייחלת ומברכת את עצמי ואת כל מי שחשקה נפשה להמשיך להתפתח וללמוד לא לפסוח על הכאב שעולה בה לנוכח תחושת החסר בחייה אלא להרגיש, להתבונן ולצמוח באמצעותו ובזכותו. הצמיחה מביאה איתה רווחה, אור גדול לחיים ואפשרות גדולה יותר לבחור בבריאות, שמחה ובאהבה.

 

מוזמנות להנות מסרטון לביעור חמץ רגשי ומחשבתי בפרופיל האישי שלי בפייסבוק. לחצי עליי כדי לקבל הכוונה ממוקדת וקצרה לחג שמח יותר.

 

פסטיבל גדולה במדבר הוא פסטיבל בוטיק שמיועד ל 20-30 נשים שמעוניינות להנות מסוף שבוע של התבוננות וצמיחה ביחד באמצעות מגוון סדנאות התפתחות בהנחיית צוות מנחות גדולה, עד ערב החג יש כרטיסים בהנחה למקדימות להרשם. לתוכניית הפסטיבל לחצי עליי.

 

שרשור מתנות לכבוד החג בקבוצת גדולה בפייסבוק מאפשר להציע ולקבל מתנה מאחת הנשים המופלאות שחברות בקבוצה- נשים נהנו בזכות השרשור מטיפולי גוף נפש, אימון אישי, סדנאות ומוצרי בוטיק- הכל פרי ידייהן של נשים שחברות בקבוצה. מוזמנת להצטרף (או להיכנס אם את כבר חברה בקבוצה) ל "גדולה-שבט נשי וירטואלי" ולחפש את שרשור "שי לחג" שפתחה בנדיבותה שרון איתן.

 

אסיים בשיתוף סרטון אישי וקצרצר שצילמתי למנחות גדולה רגע לפני שנכנסתי ל"סוכה במדבר" לבדוק אם המקום הוא המקום המתאים עבורנו לקיים בו את פסטיבל גדולה, בסרטון אני נוהגת לאט מאוד בשטח, בתשומת לב כשאין כלום מסביבי ולכן הרגשתי נוח לצלם.

לחצי על התמונה לצפיה בסרטון.

חג חירות שמח

שלך

רעות רסלר

מנטורית לנשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים

יוצרת רשת קבוצות ההתפתחות "גדולה"

www.anigdola.co.il

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן