להקשיב לפחד ולגדול ביחד

בשיחות התאמה שאני עורכת בימים אלו לקראת פתיחתם של הקורסים להכשרת מנחות גדולה אני מבקשת מהמועמדות לחשוב על שני מצבים אפשריים:הראשון הוא המצב האידאלי שהן היו רוצות שיהיה ויקרה בקבוצות שלהן- קבוצה עם מספר נשים מסוים, סוג הנשים שמגיעות לקבוצה, האינטראקציה וההתפתחות שמתקיימות בקבוצה בהנחייתן וכן הלאה.

המצב השני שאני מבקשת מהמועמדות לדמיין הוא המצב הכי מבאס שיכול לקרות להן כמנחות. שיהיה להן קשה לשווק, שלא יבואו נשים לקבוצה, שיתרחשו בקבוצה מצבים שיהיה להן קשה להתמודד איתם ועוד

כשאנו מציפות אתגרים שעלולים להתרחש יש לרובנו נטיה אוטמטית לבטל את המחשבה על התקיימותם ולברוח מהתמודדות אמיתית איתם ("לי זה לא יקרה" הידוע לשימצה), כשאנו לוקחות החלטה מודעת לגדול ולהתרחב זה לא נעים לחשוב או לדמיין אפשרות של אתגרים וקשיים גדולים אבל למדתי בשנים האחרונות שכשאני מתרגלת את השריר הזה- שריר השהיה בקושי, בכאב ובפחד אני גם מחזקת במקביל את שריר השהיה בהצלחה, בשפע ובהתרחבות.

לפעמים כל מה שצריך כדי להתמודד ביעילות עם פחדים שכאלה זה לשים לב אליהם,

לפעמים הדבר הנכון יהיה לחפש להם דרך התמודדות מיידית.

מה שחשוב לזכור זה שהפחד הוא חלק בלתי נפרד מגדילה וצמיחה. ברגע שאנו מחליטות לצאת לדרך חדשה טבעי שבתחילתה יעלו פחדים וחששות, הדחקתם יכולה להוביל תקיעות, לחוסר החלטיות, לאי בהירות בנוגע לרצונות שלנו. המודעות להם תאפשר לנו להעצים את החיבור לעצמנו ולרצונותינו, לחפש קירבה ואפשרות לשיתוף ומשם תתאפשר לה קפיצת הגדילה שאנו חפצות בה, קפיצה שלא הייתה מתרחשת אם לא היינו שוהות ומקשיבות לפחד.

כשאנו עושות תהליך כזה יחד, עם מישהו או מישהי שיכולים לשהות בפחד או בקושי יחד איתנו אז אין ברירה אלא לגדול, לממש ולהצליח.

מצרפת כאן להנאתכן מאמר שכתבתי על בניה, שיווק והנחיית סדנאות, אם יעלו בכן שאלות בעקבות הקריאה מוזמנות לשאול במייל rayshlomi@gmail.com

איך לבנות, לשווק ולהנחות סדנה?

* לפרטים על תנועת גדולה- להוביל את עצמי בדרך החיים, תהליך הכשרת המנחות והקמת קבוצות גדולה לחצו עליי.

* לפרטים והצטרפות למפגש עצמאיות שמח של גדולה בסטודיו המהמם "צילום אחר" בנס ציונה שיתקיים ב 26/6 לחצו עליי.

* להורדת השיעור הראשון של הקורס להצלחה עסקית נשית במתנה הכנסו לדף פרטי הקורס, וגם כאן מוזמנות ללחוץ עליי 🙂

* כדי להנות משיחת הכלה, הכוונה וייעוץ איתי במתנה הכנסו לבחור לכן מועד מתאים בקבוצת גדולה הרפתקה של הצלחה בפייסבוק. לחצו עליי.

תמיד פה עבורכן לשאלות, בקשות, הארות ושיתופים

באהבה

רעות רסלר

יוצרת תנועת גדולה ומטפלת בפסיכודרמה

מלווה נשים בתהליכי צמיחה והתפתחות אישיים ועסקייםץ

054-2267220

לחץ כאן כדי להשיב או להעביר

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן