כיצד ליהנות ולהתקדם בזכות החברות בגדולה?

ברוכה המצטרפת לגדולה!

כיצד את יכולה ליהנות מגדולה, לצמוח ולגדול?

1. להגיע למפגשי קבוצת האם שלך-  הקבוצה שאליה הצטרפת וגם למפגשי השיתוף בדילמות של קבוצת האם  ושמיועדים רק לחברות הקהילה של קבוצתך.

ניתן להחסיר נוכחות בחודש אחד ולהשלים אותו בסוף המנוי. כדי להתעדכן מתי נגמר המנוי שלך את מוזמנת להיכנס לקובץ "מי הן חברות הקהילה שלנו?" תחת קבצים בקבוצת גדולה-חברות הקהילה. 

ניתן להקפיא את המנוי במקרים מיוחדים כמו לידה או חו"ח אבל או מחלה כרונית.

2. לבקר מידי פעם במפגשים של קבוצות אחרות (ללא עלות נוספת)- חיפה, כרכור, רמת גן, בקעת אונו, מודיעין, רחובות, ישובי השפלה, תומכות הריון ולידה, מנחות סדנאות בארגונים, מקצועות היופי והטיפוח. לכל קבוצה יש מנחה שונה שמביאה איתה לקבוצה תוכן ואנרגיה שונה.

3. להיות פעילה בקבוצה הסגורה רק של חברות הקהילה של גדולה, קבוצה יותר אינטימית מקבוצות הפייסבוק הגדולות של גדולה , ומיועדת רק לחברות קהילה ומנחות. לעלות פרסום בימי ראשון, להגיב בשרשורים ולשתף בהתקדמות השיווקית, העסקית והמקצועית שלך ולהגיע למפגשים שמיועדים רק לחברות קהילה (פרטים תחת לשונית "אירועים" בקב' חברות הקהילה).

4. לפתוח מפגש חשיפה בשיתוף פעולה עם חברה אחרת או לבד, תחת קבצים יש הנחיות כיצד לעשות זאת.

5. להציע לחברות אחרות בקבוצתך או מקבוצות אחרות להפגש ולחוות אחת את השניה, כדי שתוכלו להכיר, להמליץ ולהפנות בצורה יותר מדויקת ומתאימה.

6. להציע ברטרים ולבדוק אופציה לשיתופי פעולה עם החברות בקבוצה

7. לבקש משוב או פידבק על הדרך שבה את מציגה את עצמך במפגשים

8. לבקש משוב או פידבק על טקסט שיווקי, גרפיקה וכד'

9. להתייעץ בקבוצת חברות הקהילה בכל נושא עסקי או אישי

10. לבחור לך תפקיד פעיל בקהילה: כמו חונכת של חברות חדשות, לפרסם שרשור קבוע בקבוצת הפייסבוק של הקבוצה שלך ו/או בחברות הקהילה, לארח אורחות במפגשים, לארח את מפגשי הקבוצה, להיות אחראית על שיווק הקבוצה שלך או כל תפקיד אחר שנראה לך שיתרום לך ולקבוצה.

11. להשתתף בבמה המתחלפת, פרטים תחת קבצים

12. להשתתף באירוח מקצועי, פרטים תחת קבצים

13. לפנות למנחה שלך ולבקש להציג את העסק שלך בהרחבה או לתת לקבוצה לחוות אותך כאשת מקצוע באחד המפגשים החודשיים

13. להגיע וליהנות משלל מפגשי החשיפה בעלות מוזלת של חברות הקהילה- שלל סדנאות מלמדות ומעניינות

14. ליהנות מההטבה החודשית בגדולה– פרטים תחת לשונית קבצים (סדנאות והרצאות מקצועיות בהתאם לבקשות של חברות הקהילה) ולהציע הטבות משלך לחברות קהילה, בתגובה לקובץ ההטבות וגם באופן חופשי בקבוצה.

15. ליהנות מפרסום באתר גדולה- שלך ושל הסדנאות שלך. לפרטים פני לאיילת הרפז, מנהלת השרות של גדולה  (במייל anigdola@gmail.com או בטלפון בימים א'-ה' בין השעות 13:00-16:00 050-8711781)

16. לפנות אליי (רעות) או למנחה שלך ולשתף מה עובד טוב עבורך ומה חסר לך, להציע ולבקש. גדולה היא ארגון צומח ובלמידה מתמדת. כמו שהוא קיים עבורי הוא פה עבורך וזו לא סיסמא, בבקשה הרגישי נוח לפנות אליי בשאלות ובכל בקשה.

לפתוח את הלב להכיר נשים יקרות וגדולות ולתת להן את הזכות להכיר אותך וליהנות ממה שיש לך להציע.

לשאלות נוספות, הצעות ובקשות אני ואיילת כאן לשרותכן

רעות-rayshlomi@gmail.com 054-2267220

איילת- anigdola@gmail.com 050-8711781

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן