חדשות חברות הקהילה- מאי 2015- חיבורים ושיתופי פעולה

בוקר טוב בוקר אור חברות יקרות

החודש הוא חודש חיבורים ושיתופי פעולה. זהו הנושא שבזכותו יש את גדולה. ללא דקלה אייל סיטון שהציעה לי לפתוח יחד את קבוצת גדולה לא הייתן קוראות אותי כרגע ונהנות מהחיבורים שמתאפשרים לכן בגדולה.

להתחבר עם אחרות כדי לקדם את עצמנו, לכאורה זמין ופשוט וזה באמת יכול להיות כך אבל לפעמים זה יכול גם להיות מרתיע ומביך, מחייב ומתיש. כמה כל אחת נותנת? האם להגיד לה שאני מרגישה שאני משקיעה יותר? איך לחלק את הרווחים? איזה שיתוף פעולה לרקום? איך מנהלים תיאום ציפיות?

במגוון מפגשי גדולה החודש לא רק נדבר אלא גם נחווה ונתנסה במפגשים בתרגילים לא מחייבים לשיתופי פעולה וכרגיל נהנה ממרחב מחבר אחת לשניה וכל אחת לעצמה.

המפגשים החודש מעודכנים בלשונית המפגשים הקרובים באתר גדולה והחל מחודש הבא יעודכנו גם בדף העסקי של גדולה. 

 

עדכונים חשובים:

שינוי בגביה לדמי החברות:

החלטנו לאפס מונה כדי שכולכן תכנסו לחברות ותסיימו באותו החודש, כך במידת הצורך והרצון נזכור כולנו מתי צריך לחדש.  מי שצריכה לחדש החודש תחדש עד סוף אוגוסט ותשלם את דמי המנוי היחסיים. שימו לב שעל אוגוסט אנו לא גובות תשלום מכיוון שזה חודש של חופש בגדולה. כדי להתעדכן במחיר ובדרכי התשלום הכנסו ללשונית מחירון והרשמה.

על מה אתן משלמות? 

בעיקר על עבודתן ומסירותן של צוות נשות גדולה. מנחות מקבלות אחוז מסוים מההכנסות, שכרה של אילת מנהלת השרות האחראית על כל ההתנהלות הפיננסית והארגונית מול המנחות, יעוץ פיננסי ועסקי ושרותי ראיית חשבון וניהול חשבונות, כמובן זוהי פרנסתי העקרית ותגמול על עבודתי שנעשית מאהבה ובהנאה גדולה. חוץ מזה יש הוצאות שוליות וקטנות של גרפיקה, מדבקות, מתנות צנועות למנחות בחגים וכד'

 יש קבוצות ערב בגדולה?

החודש נפתחות שתי קב' ערב:

ב 13/5 יום רביעי קבוצת גדולה מודיעין בהנחיית בת אל ויונטי, פרטים באירוע: https://www.facebook.com/events/1598404177107745/

ב 19/5 יום שלישי קבוצת גדולה רמת גן ערב בהנחיית הדס יוספוביץ, פרטים באירוע: https://www.facebook.com/events/891994880864996/

 

לצערי יש גם חדשות פחות טובות, אביה של קרן איזראלוב, חברת גדולה רחובות, נפטר השבוע, ההלוויה תתקיים היום בצהריים, יושבים שבעה בתל אביב ברח' מחל 62.

 

שיהיה לכן שבוע וחודש פורה ומלא חיבור פנימי לעצמנו ולאחרות

שלכן,

רעות 054-2267220

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן