חדשות חברות הקהילה- אפריל 2015

חג שמח לכן נשים אהובות,

יש לנו החודש הרבה חדשות חמות ומרגשות.

ברוח האביב והחג אנו בגדולה עושות סדר וממשיכות ומשילות את ההתנהלות מתוך ריצוי ושועטות לעבר התנהלות מתוך רצון ובחירה.

מוכנות?… הנה זה בא:

[starlist][/starlist]סדנאות מיוחדות עבור חברות גדולה החודש, מסדנה לבניית דף נחיתה בכפר שמואל ועד הרצאה על ניהול פיננסי יעיל לעסק. כל הפרטים בלשונית "מפגשים קרובים" באתר גדולה.

[starlist][/starlist]שלוש מנחות בגדולה סיימו את תפקידן ופינו את מקומן למנחות חדשות:

תודה לביאטריסיה אבידור, למאיה שגב ולמיכל ארד על ההקמה וההנחיה של הקבוצות שלהן. ברכות למנחות החדשות שנכנסות במקומן:  חיה שדלצקי גזית מנחה את חיפה, עינת מישר את תומכות הריון ולידה ואת גדולה כרכור בנתיים אני אנחה עד שתמצא מנחה מתאימה.

מנהלות קבוצות פייסבוק גם בהתחדשות: תודה לנורית נחום הורביץ סיימה את תפקידה כמנהלת את קב' גדולה מודיעין, תודה לרוני פלך שסיימה את תפקידה כמנהלת גדולה כרכור וברכות לטלי סילון שחם על התפקיד החדש כמנהלת קב' הפייסבוק של כרכור.

 [starlist][/starlist]הפקת פסטיבל גדולה ה3 מונה השנה מנחות וחברות קהילה ותאפשר לקהילה גדולה יותר להכיר אותנו ואת פועלנו. היכנסו לתוכניה כדי להתרשם ממגוון הסדנאות שמחכות לכן, ממתחם הטיפולים המגוון והמפנק ומהדוכנים היצירתיים והחווייתיים. יש למה לחכות וחשוב יותר לרכוש כרטיס במכירה מוזלת במידה ואתן יודעות ומרגישות שתהיו שם. המכירה המוזלת היא עד סוף החג במוצ"ש הקרוב. כל הפרטים באירוע בפייסבוק ובאתר. גדולה- פסטיבל של עצמה נשית 3.

 [starlist][/starlist]סדנאות ואירועים של חברות גדולה מפורסמים באתר גדולה בלשונית "מפגשים קרובים" היכנסו לשם כדי להתעדכן במה שיש לחברות להציע אחת לשניה. מדובר באירועים איכותיים במחיר סביר. מוזמנות לשלוח פרטים על סדנה שיש לכן או אירוע לאיילת הרפז שמעדכנת את האתר.  במייל anigdola@gmail.com

[starlist][/starlist]קבוצות חדשות ומפגשים מיוחדים:

מפגש גדולה ישובי השפלה יערך מיד אחרי החג בטבע היפיפה של ישובי השפלה, שווה לפנות את היומן לסדר מרגיע ומרפא שכזה. ב 14/4.

קבוצה חדשה לעצמאיות בתחילת דרכן נפתחת ב 17/4 יום שישי ברחובות ומיועדת לנשים שרוצות תוכן שיווקי עשיר והכוונה אקטיבית ע"י המנחה ימית צייגר רובין.

בסוף מרץ נפתחה קבוצתה של הילה נגר, בקעת אונו ערב, במפגש מרגש ותומך במיוחד. מוזמנות להגיע למפגש ערב הבא של הקבוצה ב 26/4.

בקרוב תפתחנה שתי קבוצות ערב נוספות של גדולה רמת גן וגדולה מודיעין.

[starlist][/starlist]יש מקום לעוד רבות מכן במדור אירוחים מקצועיים ובמה מתחלפת, כמו כן פתחנו מדור תלונות והצעות ייעול ומדור מילים טובות. הכל תחת קבצים בקבוצת הפייסבוק חברות הקהילה.

[starlist][/starlist]אנו מזמינות כל אחת ואחת מכן שמסיימת את תקופת החברות שלה להמשיך איתנו או להפרד ולכתוב לנו על כך.פשוט לכתוב כמה מילות פרידה בקבוצת חברות הקהילה או בפרטי אליי, לאיילת או למנחה שלכן. מילותיכן הן בחירה שלכן, אם לבחור לשתף בהחלטה שלכן לעזוב, לומר תודה או לבקש משהו אחר עבור עצמכן.

אנו עושות כמיטב יכולתנו להעניק לכן חוויה טובה ומקדמת בגדולה ונשמח לכל פידבק או הארה או תודה באהבה גדולה.

[starlist][/starlist]תודות מיוחדות למנחות:

הדס יוספוביץ, מנחה גדולה ר"ג,  על המסירות, ההתמדה, ההענקה והאהבה שאיתם היא מנחה את קבוצתה גדולה מרכז ואת חברות גדולה רמת גן.

לליאת גולן הרץ, מנחה בקעת אונו בוקר, על המקצועיות, הדאגה והעברת המידע הנחוץ לחברות הקהילה שלה על מנת שהן יוכלו להנות ממה שיש לגדולה להציע.

תודה לאביטל קאופמן, מנחה רחובות, על ההשקעה, הלמידה והיצירתיות בניהול קבוצת הפייסבוק והנחיית קבוצת רחובות.

להילה נגר, מנחה בקעת אונו ערב, על ההוקרה וההתמסרות לפתיחה והקמת קבוצה.

לסימה רבין, מנחה מודיעין, על אירוח, חיבורים, ושיווק גדולה בלב רחב ובשפע,

ללימור רביד, מנחה מנחות בארגונים, על מקצועיות וההשקעה בפידבקים כנים.

תודה לשרית ברק שחר, מנחה ישובי השפלה, על לב ענק ונתינה אינסופית לקבוצה, לחברותיה ולגדולה.

תודה לשרון איתן על שרשורי המתנות הנדיבים שהיא פותחת לפני ראש השנה ופסח (מי שלא מכירה זה חשוב מאוד להכיר, כולנו זכינו במתנות לחג בזכותה),

תודה לנורית נחום הורביץ, מנחה מודיעין, על מקצועיות והשראה שהיא עבור חברות קבוצתה ואורחות,

תודה למיכל ארד, על ההקשבה לעצמה והשיתוף בדרך,

תודה לאיילת הרפז על ניהול וארגון אכפתי ומהלב,

תודה למנחות החדשות ולאלה שעוד יבואו על הקפיצה למים: חיה, ימית, בת אל וענת.

 תודה לכן חברות קהילה היקרות על הבעת האמון, על כל פידבק ובקשה, על כל תלונה ומילות פרידה, על כל יוזמה, על מילים מחזקות וטובות.

 שלכן באהבה,

רעות שלומי רסלר

איילת הרפז וצוות מנחות גדולה

anigdola@gmail.com

054-2267220

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן