השמיים הם לא הגבול, הם אמצעי להתפתחות

מידי פעם שואלים אותי למה צריך תהליכי התפתחות? ולמה דווקא בקבוצה? ולמה רק נשים?
מה אתן עושות שם ביחד?

רובנו אם לא כולנו רוצות להיות מאושרות ובריאות, אנו יודעות שזה יאפשר לנו לתת הרבה יותר לאהובינו ולכל מי שסבבנו וזה גם חשוב לנו כי אנו חשובות לעצמנו.

בלי קשר ועם קשר לאחרים.

שייכות לקבוצה אינטימית לאורך זמן מאפשרת לנו להביא את עצמנו באותנטיות, את כל הקולות שבנו, את כל צדדים שלנו, אלו היפים יותר ואלו היפים פחות. מקום כזה מוגן, מקום של אמת, שמכיל את כל מה שנביא עמנו, שמח או כואב, מאפשר התפתחות וצמיחה משמעותית.
מכיוון שהעבודה התודעתית שאנו עושות ב"גדולה" היא עבודת עומק, עם אותן הנשים, בקבוצה קטנה ועם תשומת לב לכל אחת ואחת מהמשתתפות, אפשר לאורך זמן לשחרר דפוסים מיותרים שהולכים איתנו שנים, להעז לרצות יותר ולהגשים, להגיע לתובנות חדשות וליישם בחיי היום יום שלנו.

התהליך הוא בקבוצה אינטימית, עם אותה המנחה, שעוברת בעצמה כל הזמן תהליך התפתחות באופן אישי עם הכלים שעומדים לרשותה ובקבוצת המנחות שאליה היא שייכת.

תמיד יש למי לפנות, כל רגש וכל דעה הם ליגטימיים והשמיים הם לא הגבול אלא גם חלק מהאמצעים העומדים לרשות ההתפתחות ב"גדולה".

בתמונה למטה- צוות המנחות מחזור ראשון של "גדולה"- סגרנו החודש שנה ראשונה של הכרות ותהליך משותף. העיניים בוהקות מאהבה על הדרך שעשינו, על הרגע הזה שהיה באותו הרגע ועל הדרך שעוד נעשה יחד ולחוד.

מוזמנת להצטרף אלינו
לקסם השבט הנשי החכם והאוהב
יש כמה הזדמנויות ואפשרויות קרובות הקיץ להכרות אישית איתנו ועם "גדולה":

– חגיגה של חיבורים והגשמה באתר הפרדסנות ברחובות- אירוע סוף שנה של "גדולה"- כרטיסים בהנחה עד ה 1/7- http://bit.ly/2KkpMyb

-מחזור 2 של מנחות "גדולה" מתחיל להירקם לו, מוזמנת למפגש חשיפה והכרות ללא עלות ב 4/7 בתל אביב http://bit.ly/2JRj92I

– מפגשי הכרות עם קבוצות "גדולה" באוגוסט וספטמבר למעוניינות לעבור תהליך שינוי משמעותי וחיובי בשנה הבאהhttp://bit.ly/1akOlp4

– קבוצת הפייסבוק הסגורה שלנו פתוחה לכל אישה שרוצה לשמור על קשרhttps://www.facebook.com/groups/gdola/

שאלות, תהיות ובקשות מיוחדות מתקבלות באהבה דרך המייל rayshlomi@gmail.com

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן