העצמה אישית, נשית ואנושית- הרצאות וסדנאות

שלום לך וברוכה הבאה לדף "הרצאות העצמה אישית, נשית ואנושית"

הדף נולד בזכות ההבנה שיש לעשות יותר מקום בארץ ובעולם לתבונה הנשית, זו שבעבר הרחוק עברה מאם לבת והיום מתגלה ונגלית לאט ובהדרגה בפורומים סודיים ובקהילות סגורות. אותה תבונה נשית מתאפיינת ברוך, הקשבה,רגישות, נוכחות ברגע, תקשורת,יחסים וילודה לא רק של ילדים אלא גם של יצירות ומהפכות מילוליות כמו Me too למשל, מהפכות שעוברות מפה לאוזן, דרך אמהות ונשים, דרך רשתות חברתיות וגם דרך גברים הרואים את ההשפעה הטובה של סבלנות וסובלנות אנושית. המהפכה הפמיניסטית שאפשרה לנו לבחור בקלפי, לצאת לעבודה ולהתגייס לקרבי כבר מאחורינו, עכשיו תורנו להעביר את המין הנשי והאנושי לשלב הבא: לשלב שבו נשים ישאפו להיות שותפות מלאות בניהול הקהילה והארגון שהן חיות בו, לא דרך חיקוי הגברים, אלא דרך ביטוי אותנטי של מי שהן. ישאפו ויממשו. 

השני שקל שלנו בנושא הוא להביא אל קידמת הבמה, אל העובדים בארגונים ואזרחי המדינה, את המרצות והמנחות שמביאות את הקול הנשי הזה ומובילות שינוי משמעותי ומעצים בחלקת האלוהים הקטנה שלהן לעוד ויותר קהלים שיזכו לשמוע, לקבל כלים להעצמה אישית, משפחתית, חברתית, מקצועית ובריאותית- ברוך ובהקשבה- וליישם, עבור עצמם ועבור הדור הבא. 

——————————————————————————————————————————————————-

 • בריאה נשית– זהו הזמן זה היום זה הרגע לעצור את העומס, את שצף קצץ המשימות ולהעניק לעצמך הרצאה ממלאת במיוחד. בואי כפי שאת ואיך שאת, בכל מצב רוח ומצב צבירה 🙂 ותקבלי השראה להתפתחות, צמיחה והגשמה בזכות החיבור ללב והידע הקיים. יכול להיות שכרגע מטריד אותך מצב כלכלי מסוים או יחסים עם אחד הילדים אולי זו הזוגיות, הקריירה או הבריאות, זה לא משנה…. בהרצאה את תגלי או תיזכרי שכל התשובות בתוכך והדרך היא תמיד דרך של חיבור, ידע ואהבה. מאת: רעות רסלר, מייסדת "גדולה", מטפלת ומנחה פסיכודרמה. מתאים לקהל של נשים וגברים. להמלצות נוספות לחצו עליי.    *על כל 3 הרצאות שימכרו הרצאה אחת תינתן בהתנדבות לעמותה או ארגון למען נערות או/ונשים במצוקה.                                                                        
 • להזמנות צרו קשר: 054-2267220 rayshlomi@gmail.com

 

 

 


 

 

 • האומץ להיות – מה גורם לאישה באמצע החיים, להתנתק מהמשפחה ולצאת למסע בהימלאיה, למשך חודש שלם ולחזור עם החלטה! החלטה שתשנה את חייה.
  כולנו פוגשים בחיים צמתים בהן אפשר לתת לאנרציה לנהל את חיינו או אפשר לבחור להיות! זהו מופע של אישה שבחרה להיות במלוא מובן המילה.
 • "הדבר הכי בולט שלקחתי מההופעה של כרמית הוא האומץ להעז. אני בטוחה שבעקבות המופע שלה הרבה נשים יתחילו לתת לגיטימציה לעצמן…לעוף!" -גליה יפרח
  לטעימה מהמופע ומהמוזיקה של כרמית-
  https://www.carmitgulst.com/
                                                                            
 • להזמנות צרו קשר: 052-6103344

 


 

 • קידום בריאות במשרד– בעידן המודרני,אנחנו מבלים את מרבית יומנו במשרד. לרוב שעות רבות מול המחשב,חוטפים אוכל על הדרך או לא אוכלים…למה שלא נהפוך את המשרד לסביבה תומכת בריאות?
  מחקרים מראים שעובדים בסביבה המקדמת אכילה בריאה ופעילות,הם עובדים נמרצים יותר,יעילים יותר ושבעי רצון יותר!

הדס אור,דיאטנית קלינית ומדריכת כושר,מלווה ארגונים ליצור סביבת עבודה מקדמת בריאות,מזמינה אתכם לסדנה מעשית (חד פעמית או סדרה) בנושא יצירת סביבת אכילה בריאה.


 

 • סודות האושר על רגל אחת: האם אתם מאושרים? האם החיים שלכם במסלול הנכון? בגילה המתקדם וממרום כסא הגלגלים שלה, אילנית יורמן מזמינה אתכם להזמין את הרצאתה. סביר להניח שתרצו לשמוע אותת מרצה בגלל שמדהים מה שהיא עשתה כאדם נכה. אבל היא אומרת לכם בהכי אמיתי – ״לחיות באושר״ זה הסיפור שלה. תבואו ותבינו כמה שזה לא רלוונטי מה נקודת הפתיחה שלך, או כמה רגליים יש לך, אם ההרצאה טובה (והיא טובה) אתם פשוט תצאו יותר מאושרים. נקודה.                      קישור לסרטון על ההרצאה  https://youtu.be/t1RncEtjr-g                                                                                       קישור לאתר ומידע נוסף על ההרצאות: ilanityurman.com                                                                                     
 • להזמנות: אילנית יורמן Ilanit.Yurman@gmail.com  052-3668634 

 

 

 

 • מעגל בצלילים-העצמה אישית דרך חיבור:  קארין ממן, karma, זמרת ויוצרת, מנחת מעגלים וקבוצות ברוח ימימה (חשיבה הכרתית). אלבומה הראשון "צלילי חיבורים" ויצירותיה בכלל, יש בהן הזמנה להתבוננות וליצירת תהליכים פנימיים ועמוקים ביותר של חיבור בין עולמות וגישור מעל פערים בין האדם לבין עצמו ובינו לבין אחרים. במעגלי ההעצמה המוזיקליים, שזורים להם הצלילים והשירים לצד סדנת קלפים מרתקת המעניקה כלים מעשיים לאיזון נפשי ברוח ימימה תוך כדי יצירת קשר פתוח ומחבר עם שאר הבנות דרך שיח מקרב ומשחקי חיבור. להאזנה לשיריה של קארין היכנסו לערוץ היוטיוב שלה: https://www.youtube.com/user/karinaaa1231. לנשים בלבד.                                         
 • להזמנות צרו קשר: 058-6492522

———————————————————————————————————————————————————-

 

 

 •  לחיות בשלום עם הגוף, לחיות בשלום עם אוכל:  איך משפיע מודל היופי הלא מציאותי של היום עלינו הנשים? מדוע הרוב המוחלט של הדיאטות נועד לכישלון, איך זה קשור לפמיניזם וכיצד אנחנו יכולות לפתח אכילה קשובה, חומלת שתביא אותנו למשקל האופטימלי, לבריאות פיזית ומנטלית? הרצאה מאת אנה קרייזמן – דיאטנית קלינית.  מלווה נשים אל מחוץ למעגל הדיאטות ע"י בניית אמון מחדש בגוף, באוכל, באכילה. דף פייסבוק – מרגישה.בוחרת.אוכלת- אנה קרייזמן- דיאטנית קלינית
 • להזמנות : 0544209379 Entin.anna@gmail.com

 

——————————————————————————————————————————————————–

 • לכתוב מחדש את סוף הסיפור–  איריס חשביה, מורה לרייקי ומטפלת ברפואה משלימה, עברה חיים מרתקים שאילצו אותה לשנות את דפוסי החשיבה שלה. בהרצאה פעילה היא גם משתפת בסיפור שלה וגם מנחה דמיון מודרך ונשימה מודעת.                 
 • להזמנות צרו קשר: 050-9218842

 

———————————————————————————————————————————————————-

 • תנועה לשלמות–  סדנה המשלבת תנועה, מודעות ושיח. בכל גיל חשוב להניע את הגוף ואת התודעה, בהקשבה וברכות מתוך התחשבות בכאב ולמרות המגבלות על מנת לשמור ולפתח איכות חיים. בסדנת "תנועה לשלמות" תקבלו הזדמנות להניע את הגוף בהקשבה ולהתבונן על מסע חייכם, על רגעי הכאב כמו גם על רגעי השמחה והאושר, להשלים עם עצמכם ועם הדרך שעשיתם ואתם עדיין עושים. לבקש עבור עצמכם ועבור יקירכם עוד ויותר חוויות טובות באמצעות שילוב של של שאלות מכוונות פנימה והנחיה לתנועות ותנוחות חדשות ומטיבות.   בהנחיית אור גל אור– יוצרת ורקדנית ורעות רסלר– מייסדת "גדולה" מטפלת ומנחה פסיכודרמה.                                                   
 • להזמנות צרו קשר 054-2267220 rayshlomi@gmail.com
   

 

 

———————————————————————————————————————————————————-

 • סדנה להגשמת חלומות–  אין דבר העומד בפני הרצון, ואם תרצו אין זו אגדה, ומה קורה עם מי שלא יודע מה הוא רוצה…? גם הוא מוזמן לחוות ולגלות דברים חדשים על עצמו. הסדנה מיועדת לכל מי שחפצה נפשו ביחסים טובים יותר עם בני משפחתו, כל מי שרוצה טיול חלומי בחו"ל או שקט נפשי, מי שרוצה עוד ילד, קידום בעבודה או כל שינוי אחר בקריירה. כל רצון לגיטימי, כל חלום יכול להתגשם. ולמי שחושב לעצמו כרגע…העיקר הבריאות, חשוב שתדעו שהיכולת לחלום ולרצות יותר היא חלק מהבריאות השלמה והאיתנה שלנו. מה נעשה בסדנה? נכיר אחד את רעהו דרך משחק וקלפי מודעות, נצהיר על רצונות ונחווה את הגשמתם דרך כתיבה או משחק (בהתאמה אישית) בהנחיית: רעות רסלר– מייסדת "גדולה", מטפלת ומנחה פסיכודרמה. 
  "ממליצה בחום על רעות רסלר לפעילות למבוגרים כמו ערבי גיבוש והכרות, הייתי בהרבה אירועים שהיא העבירה והיא אלופה בדינמיקה קבוצתית ובהנחיה. מעבר לצחוק, לקלילות ולנשמה הגדולה שהיא מביאה להנחיה כל אחד יוצא עם מסר, תובנה שממשיכה אתו הלאה לחיים" –איילת אהרוני בכור       
 • להזמנות צרו קשר: 054-2267220 rayshlomi@gmail.com

 

———————————————————————————————————————————————————-

 

דילוג לתוכן