הזדמנות מדהימה

הזדמנות מדהימה.

כך הגדירה היום אחת המעומדות להנחיה בגדולה את האפשרות להצטרף לגדולה כמנחה.

למי שעדיין לא מעודכנת אשתף שבימים אלו אני מראיינת ומספרת על התנועה ורשת הקבוצות שאני מקימה- לעשרות מטפלות ומאמנות שפונות אליי ומעוניינות להכיר את האפשרות עבורן להצטרף לבית לגדול בו וגם להנחות בו קבוצת נשים משלהן באזור מגוריהן.

בחודשיים האחרונים ערכתי שישה מפגשי הכרות שסיפרתי בהם למה אני בונה רשת קבוצות התפתחות לנשים, אתמול נערך מפגש ההכרות האחרון לקראת מחזור ההכשרה הראשון של מנחות גדולה שיוצא לדרך השבוע וזו הזדמנות לאסוף את הדברים ולשתף גם אתכן בהם:
בשנים האחרונות רוב הזמן אני מרגישה מבורכת, יש לי אהבה זוגית נפלאה, ילדתי שלוש בנות בלידות פעילות כמו שרציתי, פתחתי עסק עצמאי שבו אני עושה בדיוק מה שאני אוהבת ובגדול הגשמתי כל מה שרציתי ויותר. זה לא שלא היו קשיים. היו ועדיין יש ובטח גם יהיו. אבל אני מאושרת וחשוב לי… יותר נכון בוער בי להעביר את הברכה שזכיתי בה בזכות למידה, תהליכי התפתחות ואימון- הלאה- לכמה שיותר נשים ואנשים.
בשמונה שנים האחרונות גיליתי שוב ושוב את כוחה המופלא של ההתכנסות נשית במרחב מכיל ומאפשר. גיליתי כמה בריאות שחרור ואושר יש באפשרות לשתף בהרגשתי ובמעשיי, בהתלבטותי ופחדיי, בתיסכוליי והתרגשותי בלי שישפטו אותי על זה… בלי שיתנו לי עצות או יעבירו ביקורת. גיליתי כמה כוח יש להקשבה פשוטה ועניין אמיתי אחת בשניה וכמה תהליכי מודעות בתוך מרחב מכיל וקבוע שכזה מאפשרים צמיחה וגדילה מבפנים שכמובן תמיד מתבטאת במציאות חיינו.
בעבר הייתה לי רשת קבוצות לנשים עצמאיות ואז.. כשהייתי בין הריונות ולידות חששתי לגדול יותר מידי. פחדתי להיות באמת גדולה,
עכשיו… כשאני רגע לפני יום הולדת 40 אני לוקחת את החלום שהגשמתי צעד ענק קדימה… עכשיו אני מבינה ששמונה השנים האחרונות עם העסק והעשייה שלי למען עצמי ולמען נשים נוספות הביאו אותי לנקודה הזאת. שאני נמצאת בה היום.
החלום שלי כרגע הוא שכל בית בישראל ועוד המון בתים בעולם ידעו ויכירו שיש אפשרות לנשום, לגדול מבפנים ולהוביל כל אחד וכל אחת את עצמה בדרך חייה.
כולנו יודעים שמודעות עוזרת לחיות חיים טובים ובריאים יותר. אבל בלי אהבה… בלי קהילה תומכת ומאפשרת צמיחה- מודעות וידע לא ניתנים ליישום.
כשיש גם מרחב קבוע תומך מאמין ואוהב וגם אפשרות ללמידה והתפתחות… או וואוו.. אז יכולים לקרות ניסים. אז השינויים פשוט קורים.

ביחד.. הכל הרבה יותר אפשרי וקל.

במפגשי ההכרות עם גדולה הבאתי איתי אוסף ספרים נבחרים שליוו אותי ב 18 שנים האחרונות ועזרו לי ללמוד, לתרגל ולהוביל את עצמי כפי שרציתי, אשתף אתכן כאן בשלושה מהם:
הספר "אתה יכול לרפא את חייך" של לואיז היי מלווה אותי מגיל 22, היא מלמדת בו שמחשבות יוצרות מציאות… היום אני יודעת שרגשות יוצרות מחשבות וכדי להרגיש טוב- אנו צריכות להיות ביחד. לתת ולקבל אהבה, ואז אפשר לחשוב מחשבות חיוביות שמייצרות מציאות מטיבה.

הספר "גופה של אישה תבונתה של אישה" אפשר לי ללמוד לעומק את חשיבות החיבור לגוף הנשי והעצמת הבריאות שלנו באמצעות חיבור זה. דרכו הבנתי איך למנוע מחלות, דרכו חיזקתי הקשבה והבנה שהגוף הוא הכלי שלנו לחיים טובים פה וכל כאב ומחלה באים כדי לכוון אותנו לתוך עצמנו ולא כדי להפריע לנו לחיות. דרכו למדתי לברך על המחזוריות והנשיות וכל מה שהוא אני וחלק ממני.

מדע ההתעשרות הוא ספר שרכשתי לאחרונה אחרי שקראתי אותי 3 פעמים בחודשים האחרונים (יש אותו בחינם בגוגל) דרכו הפנמתי שעושר רוחני, מעשים טובים, עזרה לזולת ושפע כלכלי- כולם ראוים באותה המידה ואני רוצה בכולם באותה המידה. אחד מזין ויזין את השני והשלישי.

בתמונה אני והנזירה יונטן שלמדתי אצלה מדיטציה בחודשים האחרונים. בזכותה שיפרתי את יכולת התרגול שלי. מיקוד ונוכחות הם שני אלמנטים חזקים מאוד ליצירת הצלחה בשפע. בזכות החשיפה למדיטציה ולבודהיזם קיבלתי עוד לגיטימציה להיות טובה וגם טובה מידי כמו שאני אוהבת להיות.

יונטן

לפרטים נוספים על הנחיה בגדולה לחצי עליי

המשך שבוע קסום,

שלכן,

רעות רסלר

יוצרת תנועת גדולה- להוביל את עצמי בדרך החיים

מטפלת בפסיכודרמה

עוזרת לנשים להפוך אהבה לעסק משגשג ומצליח

054-2267220

לפרטים על הליווי האישי שלי- יד ביד עד להגשמה והצלחה

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן