הדילמות שמטרידות נשים עצמאיות

שבוע טוב,

בניוזלטרים הקרובים אשתף אתכן בדילמות שעלו במפגש שיתוף בדילמות של גדולה רחובות
עלו בו דילמות שמלוות כל אישה עצמאית ושיתוף שכזה יכול מאוד לחזק גם אתכן
ולו רק שתדעו שהשאלות הללו הן חלק מהדרך העצמאית ושיש כמה וכמה דרכים להתמודדות איתן.

דילמה ראשונה:
איך להציג את הכלי שאיתו אני עובדת עם אנשים? איך אסביר את עצמי ואת מה שאני עושה כך שאנשים יבינו עד הסוף כמה ואיך אני יכולה לעזור להם?

בעקבות שיתופים של חברות אחרות במפגש עלו כמה פתרונות:

1. להגיד בתמצות מה אני עושה, להסביר במשפט אחד ולהעביר את הכדור לפרטנר של השיחה, לשאול אותו למצבו בנוגע למה שנאמר. ולהקשיב.

2. להציג את עצמי ואת מה שאני עושה על פי הערך שלקוחותיי מקבלים מהמפגש איתי. למשל אני מטפלת באנשים שהרפואה הרגילה לא עוזרת להם/  אני נותנת כלים להורה איך להתמודד עם התקפי זעם בגיל ההתבגרות.

3. הכלים שאיתן אנו עובדות הם כלים. אנו הצינור שמעביר אותם הלאה ולכן בהצגה העצמית כדאי לדבר ולהציג את עצמנו ואת מה שאנו עושות ולפרט על הכלים שלנו בקצרה ובהתאם לשאלות שאנו נשאלות. חלקנו צברנו אינסוף כלים ושפע של יכולות, לפרט אותן יכול להרשים אבל לא להבהיר מה אנו עושות ועבור מי. 

4. לא תמיד יש צורך להסביר עד הסוף, לרוב אין צורך.  חשוב להקשיב ללקוח הפוטנצאילי ולבדוק איתו מה נכון לו, מה הוא מרגיש שהוא צריך, ובהתאם לצרכים שלו לענות ולהסביר. לא כל דבר שאנו עושות או יכולות לעשות רלוונטי לזה שעומד ממולנו.

5. לשתף בדוגמאות של לקוחות קיימים או מהעבר, מה הם היו צריכים, מה הם קיבלו. דוגמאות ממחישות מצוין את מה שאנו עושות וקלות לשיתוף ולכן קל להקשיב ולהבין אותן ואתכן.

6. המשיכו להקשיב ללקוחות שלכן- מה הן אומרות עליכן? מה אתן עושות עבורן? איך הן מגדירות אתכן? הרבה פעמים אנו מקבלות מתנה נפלאה של הגדרה מצד הלקוחה, על פי מה שהיא קיבלה מאיתנו,  ומבטלות או מתקשות לקבלה. נסו להיזכר מה אמרו לכן שאתן עושות והשתמשו בזה בהצגה העצמית שלכן.

בניוזלטר הבא אשתף בדילמה של איך לשווק שיווק יעיל כשיש לנו כמה וכמה כובעים. 
עד אז מוזמנת בחום להצטרף אליי לסדנה והרצאה ביום ה' הקרוב:
להתאהב בשיווק ולקדם הפצה מפה לאוזן
נתחיל ב 19:00 עם סדנה חוויתית שתעניק לכן את ההזדמנות להתחבר לשיווק מהמקום וודרך העיסוק שלך
נסיים בהרצאה – מגנוט לקוחות מרוצים וממליצים – עם זמן לשאלות אישיות.

הסדנה תתקיים במושב גאליה, רחוב הרימון 40, ליד רחובות,
מ 19:00-21:30,
ההשקעה היא 100 ש"ח, תשלום בכניסה, הרשמה במייל חוזר או באירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/1454779704736719/?ref_newsfeed_story_type=regular

(ניוזלטר שנשלח היום לתפוצת האתר, מוזמנת להרשם דרך דף הבית)

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן