אני מרגישה, משמע אני אשה

לפעמים אני עצובה. לפעמים אני עצובה ומתוסכלת אפילו שזה ראש חודש אדר, אפילו שזה חג יום האישה, אפילו שאני מבורכת ויש לי את כל מה שחשוב. לפעמים יש בי עצבות, תסכול ותחושת בדידות. וכשזה קורה אני כואבת, אני בוכה, אני יודעת שההתמסרות לרגש הכל כך לא נעים הזה, לכיווץ המכאיב מבפנים היא ביטוי של קרבה מחודשת ומחוזקת ללב, היא טומנת בחובה בסופו של דבר התרחבות שעוד תגיע. 

ההתמסרות לרגש הזה, לכל רגש שעולה בי מאפשרת לי בסופו של דבר להכיל טוב יותר את אותו הרגש שמופיע לעתים אצל בנותיי, לקוחותיי, האיש שלי וכל מי שסביבי.  בנוסף אם אשתיק אותו באופן מיידי הוא יחזור עוד יחזור, לעתים דרך כאב פיזי, לעתים דרך מתח, כעס ועצבנות, לפעמים אפילו דרך כל מיני תקלות חיצוניות בבית ומחוצה לו. 

לא רוצה להשתיק יותר, רוצה להיות כל מה ומי שנועדתי להיות והרגש הוא אחד הכלים העיקריים להוויה מלאה, בריאה,חיה ונשית.

"אני חושב, משמע אני קיים" קבע דאקרט

"אני מרגישה, משמע אני אשה" כך אני מרגישה שנכון לגביי באופן אישי ולגבי נשים שאני פוגשת שהאור ניצת להן בעיניים ברגע של נוכחות וחיבור. 

מוזמנת באהבה לבוא להתחבר, להרגיש יחד איתי, יחד איתנו- את עצמך, את החיים, את מה שאת רוצה שיקרה ויתרחש בחייך, את הדרך שלך להגשמה מלאה, איכותית, מתמשכת, טובה ומטיבה. 

 

יש כמה וכמה אפשרויות מבורכות:

 

חדש! פרויקט הגשמה בקבוצת וואטאפ בהנחייתי. הזדמנות להתחבר לעצמך, לגדול ביחד ולהגשים מכל מקום שאת נמצאת בו, במחיר מינימלי באמצעות 18 ימים של הגשמה משותפת. בקבוצה אני שולחת מסרים, משימות והפניה ללימוד נוסף והשראה בהתאם למה שעולה בקבוצה. 88 ש"ח בלבד ו 14 משתתפות בכל קבוצה. שלחי לי הודעה ל 054-2267220 ואצרפך לקבוצה הבאה שתפתח.

 

11/3 ההרצאה בריאה נשית בבאר שבע, בואי ללמוד/להיזכר בכך שכל הידע ליצירת חיים טובים קיים בתוכך והאנרגיה הנדרשת להשתמש בו קיימת בשפע בזכות לב פתוח, קרבה ויחסים. לפרטים והרשמה לחצי עליי. 

 

14/3 מסיבת פורים בסימן נשים מעוררות השראה בחווה של דני במושב סתריה. יהיה שמח, מחבר, מעצים ומהנה! בואי כפי שאת השאר עלינו. בהנחיה משותפת של צוות מנחות #גדולה. לחצי עליי לפרטים והרשמה.

 

20/3 מסלול מקוצר להנחיה ב#גדולה לנשות מקצוע מתחום הטיפול שיש להן הכשרה או ניסיון רלוונטי בהנחיית קבוצות או/ו מעגלי נשים. מפגש הכרות חוויתי ב 13/3 במרכז BE YOU במושב בצרה. לחצי עליי לפרטים והרשמה. 

 

מעגלי הגשמה של "גדולה":

19/3 מעגל הגשמה רחובות בהנחיית אילנה בכר

24/4 מעגל הגשמה גדרה בהנחיית דליה חכמון

1/4 מעגל הגשמה יצירתי בהנחיית אנט אשר

בקרוב- מעגל הגשמה באר שבע בהנחיית רעות רסלר

 

לפרטים על המעגלים לחציי עליי

 

חג יום האשה שמח ומועיל לכולנו ושבת שלום,

רעות רסלר וצוות מנחות #גדולה

 

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן