אירן תירוש – גדולה פתח תקווה

היי ונעים מאד, איזה כיף להיות כאן 🙂

אני אירן תירוש, בת 40 וטיפה, אמא לשתי נסיכות מדהימות אופק בת 7 וסהר בת 5. נשואה באהבה גדולה לנתי.

בעשר השנים האחרונות, לאחר נסיון של שנים בניהול צוותים בשירות לקוחות, קיבלתי ולקחתי הזדמנות לעשות שינוי כיוון ובחרתי בתחום האימון.

עברתי את הכשרת המאמנים שלי בתות בהנהלתו של אלון גל, שם התקדמתי מאד, למדתי הרבה, ריכזתי את כל תחום האימון המשפחתי כלכלי בתות וכן הכשרתי מאמנים הכשרות מקצועיות להיות מאמנים כלכליים, וגם הובלתי קורס מאמנים. צברתי חוויות מדהימות ולמדתי המון ומשם בחרתי להמשיך בדרכי העצמאית.

כיום אני בעלת קליניקה מצליחה בפתח תקוה וברמת גן, מאמנת אנשים, זוגות ועסקים להצלחה בכל תחום שבו לא מצליחים לבד וצריכים עזרה – אישי, זוגי, כלכלי, משפחתי, עסקי וכו'.

לאחרונה הצטרפתי לצוות מנחות גדולה, כחלק מהדרך ומההנאה שלי, ומתוך ההבנה על בשרי כמה כח יש בשבט נשי, בקבוצה שמקבלת ותומכת ונותנת מקום לשתף ולעבוד, ללא שיפוטיות. לקבוצה אביא את עצמי, את כל מי שתבחר להגיע ולהיות חלק ואת כל הכלים האימוניים והטיפוליים שאני מכירה ויהיו בעלי ערך מוסף עבורנו.

אני מאוהבת במקצוע שלי. חווה כל פעם מחדש זכות ענקית על כך שזה מה שאני עושה. שאני בעצם עוזרת לאנשים לא להתפשר על עצמם ועל חייהם ולהגיע לתוצאות הכי טובות שהם יכולים. אני מודה על הזכות הזו כל פעם מחדש.

 

קצת על האני מאמין שלי:

  1. דוגמא אישית – אני דואגת ליישם בחיי את כל מה שאני דורשת מהמתאמנים שלי. לא רואה אפשרות אחרת. אני יכולה להגיד בפה מלא שאני חיה את החיים שאני רוצה, נהנית מהם, ונמצאת בהסתכלות ובשיפור מתמיד.
  2. תמיד יש פתרון – אני מאמינה בכל ליבי שתמיד יש פתרון, לכל מצב, גרוע ככל שיהיה, צריך רק להמשיך בנחישות עד שמוצאים אותו ולא לוותר. וזה תפקידי מול המתאמנים – להוביל אותם ולעזור להם לא לוותר לעצמם ועל עצמם.

החזון שלי הוא מצוינות דרך הנאה, אהבה ותקשורת אפקטיבית.

אני מאמינה בכל ליבי שהכל אפשרי, ודרך שותפות, שיתוף פעולה ומוכנות לעבודה קשה נוכל להשיג כל מה שרק נחלום ונרצה.

לא סתם כתוב לי בכרטיס הביקור "אין מקום שהוא רחוק מדי".

אני פותחת קבוצת "גדולה" בפתח תקוה עיר מגוריי. מפגש ההיכרות יחול ב- 26.9, פרטים נוספים יינתנו בהמשך.

ניתן ליצור איתי קשר בנייד 052-2225086, במייל  או בעמוד הפייסבוק שלי

מחכה לכן באהבה 🙂

דילוג לתוכן