איך לצמוח מקשיים ומשברים להצלחה של החיים!

איך הייתי רוצה במשברים שאני חווה בחיים לזכור שמכל משבר וקושי אני קמה חזקה יותר, מלאה יותר באהבה, נוכחת יותר בחיי ואשת מקצוע כל כך הרבה יותר מקצועית.

אבל מה שקורה לי כשאני חווה משבר זה שאני שוכחת, כמו שאני כנראה אמורה לעשות כי משבר כשמו כן הוא- מאפשר להישבר, לשכוח, להיטלטל ולכאוב. וכך כנראה זה טבעי ונכון. לאפשר לעצמנו להרגיש כאב, בושה ופחד, לשכוח את החזקות שלנו ולצלול למקום כל כך כואב. ואז.. אוהוהו.. אז… אחרי שהתמסרנו לעצמנו, אפשרנו לנו להרגיש הכל, משהו חדש יכול לצמוח. ממש כמו בטבע. כמו בסתיו שהכל נושר והופך חשוך יותר וקר ואז מגיע החורף, וכל האפרוריות הולכת וגדלה ורק אחרי שחווינו גשם וקור וכבר נמאס לנו!! רק אז מגיעה הפריחה, הלבלוב, הצבעוניות וגם אליה- אל הפריחה יש מי שמגיב בכאב ואלרגיה, בצינון ומיגרנה 🙂 והחיים, החיים הם ככה, פעם שמחה ופעם עצב, פעם קור ופעם חום. למדתי עם השנים שככל שאני מקבלת את כל מה שקורה סביבי ובי כך אני יכולה יותר ליזום, להניע, להתכוון להגשים ולהצליח וההתפתחות שלי היא מעגלית אך גם עולה וצומחת כלפי מעלה כספירלה. כמו כל האנושות כולה. 

אביב

אם תסתכלו אחורה, על תסכול שחוויתן לפני 10 או חמש שנים- מה תגלו? מה אז היה הסוד הכואב שסחבתן אתכן? האם אותו הסוד כבר איננו סוד בכלל היום, האם הוא בא על פתרונו?

הסוד הכואב שלנו הוא אותו המקום שחשוב שנשים לב לצלול אליו ולרפא אותו כדי שנוכל להנות מצמיחה משמעותית ואמיתית, כזאת שמאפשרת הצלחה חדשה ופורצת דרך.

זה מאוד קשה עד בלתי אפשרי לעשות את זה לבד וכל אחת מאיתנו צריכה למצוא את הדרך שלה לקבל תמיכה, הכוונה והכלה מתאימה. אני פה עבור אלו מכן שרוצות לעבור את הדרך הזאת כדי לייצר הצלחה משמעותית בזכות העסק והעיסוק שלכן.  אין ספק שדרך שכזאת תשפיע לטובה גם על חייכן האישיים מכיוון שבתהליך שכזה אנו לא שמים אף רצון או צורך שלנו בצד, נהפוך הוא. אנו מביאות את עצמנו במלואנו לשרות ההצלחה העסקית שלנו, כשאנו עושות זאת באמצעות תהליך מסודר ומקצועי עם שפע של תמיכה אישית כפי שאני מציעה לכן באמצעות הקורס להצלחה עסקית נשית, פירות עבודתכן יצמחו ויתרבו בשפע משמח וטעים.

הזדמנות פז 🙂 עד ה 12/5 הקורס עדיין במחיר מוזל ביותר, הפרטים בקישור:

http://anigdola.ravpage.co.il/anigdola

 

מפגשים, קורסים והשראה נוספת להצלחה:

 

ההרצאה מכלא הכישלון לחופש ההצלחה זמינה להרשמה בחינם דרך הכנס יציאה מעבדות לחירות של מרכז סוויטש' לשינוי, ההרשמה בקישור: יציאה מעבדות לחירות

 

הקורס להכשרת מנחות גדולה ברחובות נפתח ב 11/5, אולי מתאים גם לך להוביל קבוצה של גדולה? הפרטים באתר גדולה: קורס להכשרת מנחות גדולה

 

מפגש גדולה בזואי ברחובות– ארוחה, חיבורים, כייף ועסקים- הרשמה מוקדמת עד ה 1/4 (לא כולל)

הפרטים בקישור: גדולה בזואי

 

גדולה אשכול בהנחיית רעות רסלר- יום חמישיי הבא- 6/4- קבוצת התפתחות עסקית לעצמאיות

פרטים באתר גדולה: קבוצות גדולה- חוויה נשית עוטפת ומצמיחה. 

 

 

שלכן,

רעות רסלר

מלווה נשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים

מטפלת בפסיכודרמה, יוצרת קהילת גדולה לקידום נשים עצמאיות

054-2267220

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן