איך ליצור חיים של עונג מתמשך? (ניוזלטר לרשימת התפוצה של גדולה)

מכירות את זה שאתן יודעות שמשהו טוב הולך לקרות? שאתן רגע לפני קפיצת גדילה? שהנה עוד רגע זה קורה… קצת כמו לפני שעולים על הבמה…על הבמה של החיים. אז כזה זה מרגיש אצלי כרגע.

לצד הידיעה החזקה שאני רגע לפני יציאה משמעותית אל האור עולים בי פחדים. פחדים מוכרים כל כך ואפילו לעוסים יש לומר בעקבות התהליכים הרבים שעברתי והעברתי בעשור האחרון. 

למרות הפחד.. משתפת אתכן ברשימת פחדיי בעקבות היציאה לאור

(מוזמנות באהבה לשתף אותי בפחד שלכן אם הוא קיים כרגע- במייל חוזר- דיסקרטיות מובטחת):

פחד ממה יגידו עליי– מי היא חושבת שהיא? השיניים שלה בולטות.., האם היא חיה כמו שהיא מלמדת?

פחד מכישלון– שכל מה שאני משקיעה בו שנים רבות ירד לטימיון ואף אחת לא תצטרף אליי, או יותר נכון יצטרפו מעט מידי וזה לא יהיה מספיק כלכלי כדי להמשיך ולקיים את זה

פחד מהצלחה– יצטרפו נשים בשפע אבל השרות שלי לא יענה על הציפיות שלהן או שיצטרפו נשים בשפע והשרות שלי כן יענה על הציפיות שלהן אבל זה לא יהיה לי נעים יותר, אהיה עמוסה מידי ואתגעגע לימים שהייתי קטנה יותר. 

 

נראה לי ששיתפתי בהכל.. אז עכשיו אחרי ששמנו את זה על השולחן או יותר ניקינו את זה מהשולחן – אפשר להתרכז במה שחשוב באמת והוא להתכנס יחד ולייצר מרחבים של חיבור וצמיחה עבורנו, עבור נשים,

מרחבים שנוכל לשתף בהן באמת ובכנות את עצמנו, לשחרר את מה שמיותר ולהמשיך עם מה שיעזור לנו ליצור מציאות חיים טובה עבורנו ועבור הסביבה שלנו. ככה פשוט. 

בסרטון שצילמתי הבוקר אני מפרטת יותר על הדרך ליצור מציאות חיים של עונג מתמשך. זו כמובן לא פיסגה שמגיעים אליה ועוצרים אלא בחירה לשאת את הכוונה הזאת כדרך חיים על פני בחירה בהקלות והנאות רגעיות שהרבה פעמים גם מזיקות לנו לאורך זמן: 

איך ליצור חיים של עונג מתמשך?

 

חברותא נשית- טובה לבריאות שלנו! בעיקר חברותא עם נשים ששונות מאיתנו בגיל, במעמד, בעדה ועוד. מוזמנות ללחוץ על שם הפוסט ולקרוא את התרגום של אנט אשר למאמר מקיף בנושא באתר של "גדולה". 

 

אלו מכן שישמחו לזכות בכרטיסים מתנה לאירוע פתיחת שנה שלנו בשישי הבא, או בקלפי מסרים או מחברת השראה של "גדולה" מוזמנות להגרלה שפתחנו בפייסבוק. לפרגן לנו חשיפה ולכן סיכוי גבוה לזכיה כי המתנות רבות והמשתתפות בהגרלה יחסית מעטות.

 

הולכת אחרי הרוח– ראיון בשידור חי עם נירית שפירא, מטפלת באיזון חיים ואחת ממפיקות השאקטי- פסטיבל הנשים הגדול בישראל שעכשיו מפיקה ויוצרת את פסטיבל "שאקטי בי" שיתקיים בדצמבר. מוזמנות להצטרף ולקבל השראה להקשבה ללב ולעשייה מפרה בעקבות אותה הקשבה מבורכת. מחר, יום שישי, ב 15:00 בדף של גדולה. כדי לצפות הכנסו מחר ב 15:00 לדף: גדולה-קבוצות התפתחות אישית

 

וכמובן המפגשים שלנו, של "גדולה" ברחבי הארץ+ערב מבוא של פסיכודרמה נשית,

השפע קיים רק תבחרו מה הכי מתאים לכן:

30/11 "בריאה נשית" אירוע פתיחת שנה של "גדולה" במושב סתריה, מתאים לכל מי שרוצה בוקר מרגש של צמיחה נשית משותפת. 

12/12 מפגש ערב של גדולה בנושא "שינוי תעסוקתי" בבת ים. מתאים לכל מי שרוצה לבחור נכון בתחום התעסוקתי, לגלות את הייעוד שלה ולהתחיל או להמשיך לצעוד לאורו. 

17/12 לאהוב עד האהבה- ערב מבוא לפסיכודרמה נשית ברחובות

18/12 מקום לאישה שבך- גדולה רחובות, מפגש ערב בהנחיית אילנה בכר

31/12 "על הניסים ועל הנפלאות"- שתמיד היה, יש ויהיו לנו ולא רק בחנוכה. מפגש ערב של גדולה ביבנה. 

2/1 מפגש בוקר של גדולה "מנהיגות והשפעה לטובה" בגדרה. מתאים לכל מי שרוצה להנהיג שינוי חיובי בחייה ובחייהם של אחרים. 

אם את רוצה לארח מפגש של "גדולה" אצלך בבית, בנושא מסוים שמעסיק אותך מוזמנת לפנות אליי ונבדוק יחד את האפשרות.

ואם אתן עדיין לא בקהילה המתחדשת שלנו בפייסבוק- מוזמנות להצטרף- בקרוב מאוד מצטרף אליי צוות איכותי לניהול הקבוצה- מחכה לכן שם שפע השראה ותמיכה נשית מכל הלב והנשמה:

גדולה-קהילה להתפתחות אישית. 

 

שיהיה לכולנו סוף שבוע מלא אהבה

שלכן

רעות רסלר

מטפלת ומנחה פסיכודרמה

מייסדת את "גדולה"- קהילה לצמיחה אישית ונשית

054-2267220 

 

הי, אפשר להשאיר לי כאן תגובה (-:

השאר תגובה

דילוג לתוכן