קבוצת התפתחות וירטואלית לנשים 
בעקבות פניות של לקוחות מחו"ל החלטתי לעשות צעד מרגש ולפתוח קבוצת פיילוט של "גדולה" לנשים שרוצות להיות חלק מקבוצת התפתחות חמה ומצמיחה, כל אחת מהבית שלה ובאמצעות אתר המפגשים האינטרנטיים ZOOM.
ההשתתפות בפיילוט מיועדת לנשים ישראליות שגרות בכל רחבי הארץ והעולם ומרגישות צורך להיות חלק משבט של נשים מודעות שמעוניינות להמשיך לגדול מבפנים, להוביל את חייהן באהבה מתוך בחירה מודעת ולהרגיש טוב ופנויות להיות חלק מקבוצה תהליכית של 8 מפגשים כל שבוע בשעות הבוקר המאוחרות על פי שעון ישראל.
במפגשים הוירטואלים אנו רואות אחת את השניה דרך המסך, משתפות מה מעסיק אותנו, באיזה תחומים ונושאים בחיים נרצה לצמוח ולראות שינוי ומקבלות בהתאם לשיתופים שלנו תרגילי מודעות לעבודה משותפת במפגש עצמו ולעבודה אישית בבית.
תרגילי המודעות וההנחיה הם ברוח הפסיכודרמה- העולם המקצועי שאני מגיעה ממנו, התקשור, האימון, הכתיבה, התנועה, המדיטציה ועוד כולם כלים שלמדתי וצברתי בשמונה שנים של התפתחות אינטנסיבית, טיפול והנחיה.
הקבוצה תאפשר לכל חברה בה להנות מתחושת שייכות שמאפשרת חוסן נפשי וצמיחה משמעותית,  לקבל נקודות מבט חדשות על מצבים שהיא חווה בחייה, להתחבר לעצמה ולרצונות שלה אם האישיים ואם המקצועיים או העסקיים, לפעול מתוך החיבור העצמי, לשחרר דפוסים ואמונות מגבילות ולהשפיע על עצמה ועל סביבתה לטובה.
3 נשים שעברו איתי בעבר תהליכי התפתחות כתבו לי לאחרונה כך:
 "הסדנא שעשיתי איתך אז בקבוצה אינטימית ממש עשתה לי טוב, הביאה לשינויים אצלי והתחלתי לפרוח-
אני מתגעגעת אלייך כמנחה, בכלל גם לגדולה!!!!"
 "אני זוכרת לגמרי את המפגשים המתקתקים ומטקטקים ועמוקים איתך. תודה!"
 "הגעתי אז כדי ללמוד לחיות כאן ועכשיו ולא לשרוד את היום... עכשיו אני מבינה עד כמה המפגשים איתך היו משמעותיים עבורי"
המפגשים כפיילוט יתחילו במרץ וימשכו עד מאי בעלות של 960 שח בלבד במקום מחיר מלא של 1760 ש"ח.
מי שליבה קורא לה להצטרף או לבדוק אם זה מתאים לה מוזמנת לשלוח לי בוואטאפ 054-2267220 פרטים ליצירת קשר ונקבע יחד שיחת התאמה.
המשך יום ושבוע מלא אהבה
שלך,
רעות רסלר
מטפלת בפסיכודרמה, מנטורית לנשים בתהליכי צמיחה אישיים ועסקיים
יוצרת תנועת "גדולה"-רשת קבוצות התפתחות לנשים
054-2267220